ملکیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمان ⚖️【سال1402】

در دعاوی ملکی اگر با قوانین و مقررات آشنایی نداشته باشید ممکن است حتی در صورتی که حق نیز با شما است، باز هم در دادگاه شکست خورده و خسارات جبران ناپذیری به شما تححمیل شود. در چنین شرایطی لازم است روی کمک یک وکیل خبره و مجرب حساب ویژه ای باز کنید. چرا که یک وکیل ملکی به دلیل تحصیلات و مهارت هایی که در طی سال ها کسب کرده است می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کند. اما انتخاب وکیل از میان انبوه گزینه های موجود گاهی سخت و دشوار به نظر می رسد. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در کرمان آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین وکیل ملکی در کرمان

بهترین وکیل ملکی در کرمان کیست؟

باید دقت داشته باشیم که وکیل نقش موثری در کسب موفقیت در دعاوی مختلف و به خصوص دعاوی ملکی دارد. زیرا قوانین خاصی بر دعاوی ملکی حکم فرما است و عموم جامعه سواد حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده های ملکی مطرح شده در محاکم قضایی را در اختیار ندارند. بهترین وکیل ملکی در تهران دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل ملکی در کرمان سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری در زمینه های ملکی کرده است و در این زمینه تجربیات گران بهایی را کسب نموده است. تجربیات بهترین وکیل ملکی در کرمان به او کمک می کند تا در صورت مواجهه با مشکلات آن ها را با دقت بالا حل و فصل نماید. بهترین وکیل ملکی در کرمان تسلط بالایی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی دارد. بهترین وکیل کرمان همواره تغییرات قانون را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمان را بشناسید!

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در کرمان بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکلا دنبال کنید:

سه معیار مهم که شما را به بهترین وکیل ملکی کرمان میرساند!

دعاوی ملکی همواره با پیچیدگی هایی همراه است. هر گونه عدم اطلاع از قوانین و مقررات ملکی می تواند خسارت هایی را برای فرد به همراه داشته باشد و او را از دسترسی مجدد به حقوق قانونی اش باز دارد. بنابراین لازم است برای جلوگیری از بروز عواقب ناگوار روی تجربه و تخصص بهترین وکیل ملکی در کرمان حساب باز کنید. دقت داشته باشید که برای انتخاب وکیل لازم است متر و معیار مشخصی در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید مهارت وکلای مختلف را محک بزنید.

در ادامه سعی داریم به سه مورد از مهم ترین معیارهایی اشاره کنیم که با در نظر گرفتن آن ها می توانید به گزینه های مطلوب دسترسی پیدا کنید:

فن بیان: فن بیان بهترین وکیل ملکی در کرمان را می توان یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب حقوقدان مورد نظر به شمار آورد. تحصیلات آکادمیک و تخصص وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. اما نباید در انتخاب وکیل تنها به این موارد محدود شوید. لازم است علاوه بر تحصیلات همواره فن بیان او را نیز مد نظر قرار دهید. لازم است قدرت کلام وکیل به گونه ای باشد که بتواند قاضی را متقاعد سازد تا به نفع موکل او رای صادر کند.

تخصص: هر یک از وکلا در مقطعی از سابقه کاری خود با این واقعیت رو به رو می شوند که توانایی و مهارت آن ها در برخی از پرونده ها بیشتر است. در واقع یک وکیل ملکی به این نتیجه رسیده است که بازدهی بیشتری در دعاوی ملکی نظیر تصرف عدوانی، ممانعت از حق، فروش سرقفلی، فروش مال غیر و… دارد. لازم است در ابتدا موضوع پرونده خود را در نظر گرفته و به دنبال وکلای متخصص در این زمینه باشید.

فن بیان: وکیل می بایست قادر به ارائه دفاعیات لازم از موکل خود در محاکم قضایی باشد. فن بیان قوی و قدرت نفوذ کلام بالا از مهم ترین لزومات ارائه دفاع خوب در دادگاه توسط وکیل است. تحصیلات آکادمیک و تخصص بهترین وکیل ملکی در کرمان از اهمیت بالایی برخوردار است. اما این موارد به هیچ عنوان کافی نیست و می بایست در ملاقات حضوری که با وکیل دارید به فن بیان او نیز توجه داشته باشید و آن را محک بزنید.

سابقه: هرگز نباید سابقه وکیل را با سن و سال او اشتباه بگیرید. ممکن است یک وکیل سن و سال بالایی داشته باشد اما از سابقه کمی در رسیدگی به پرونده های ملکی برخوردار باشد. در واقع سابقه وکیل به منزله میزان تجربیاتی است که او در طی سال ها فعالیت حقوقی و با حضور در محاکم قضایی کسب کرده است. پس بدیهی است که با استخدام وکلای با سابقه شانس شما برای کسب پیروزی در دادگاه افزایش پیدا می کند. پیش از انتخاب وکیل به میزان سابقه وی توجه داشته باشید.

بهترین وکیل ملکی در کرمان

پس از انتخاب وکیل ملکی در کرمان چه کنیم؟

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم معیارهای مهمی وجود دارد که در ابتدا لازم است با استناد به آن ها مهارت و توانایی بهترین وکیل ملکی در کرمان را محک بزنید. در صورتی که از انتخاب خود مطمئن شدید می بایست با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و از وی برای ملاقات حضوری وقت بخواهید. موکل و وکیل ملزم هستند در زمان تعیین شده برای جلسه حضوری در دفتر حضور پیدا کرده و در خصوص پرونده، دغدغه های موجود و مشکلاتی که پیش روی پرونده است به تبادل نظر بپردازند.

علاوه بر این لازم است دو طرف در خصوص حق الوکاله نیز به توافق برسند. چرا که میزان حق الوکاله و نیز نحوه پرداخت آن به صورت توافقی تعیین می گردد. در این مرحله وکیل به مطالعه ابعاد مختلف پرونده می پردازد و در نهایت مبلغ مورد نظر خود را اعلام می دارد. موکل نیز می تواند نظر خود را بر اساس توانایی مالی و شرایطی که در اختیار دارد اعلام کند. در صورتی که دو طرف بر سر مبلغ دستمزد وکیل و نیز زمان پرداخت آن به توافق رسیدند لازم است برای تنظیم و امضای قرارداد اقدام نمایند.

امضای قرارداد را باید جدی بگیرید. چرا که امضای چنین قراردادی از وقوع اختلافات در آینده جلوگیری می کند و ضمانت اجرایی تعهدات و وظایف دو طرف را افزایش می دهد. لازم است در متن قرارداد تمامی توافقات را قید کنید. همچنین لازم است مشخص شود که مبلغ مورد نظر به عنوان هزینه وکیل در ازای دریافت چه نوع خدماتی به او پرداخت می شود. دقت داشته باشید در صورتی که قراردادی بین وکیل و موکل به امضا نرسد، میزان حق الوکاله وکیل ملکی بر اساس تعرفه وکالت محاسبه و به او پرداخت می شود.

بهترین وکیل ملکی در کرمان

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا آن جایی که ممکن است شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در کرمان آشنا کنیم تا با بررسی گزینه های موجود بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود اتخاذ نمایید. در ادامه تلاش کردیم تا سه معیار مهم در انتخاب وکیل را بررسی نماییم. در انتهای مطلب نیز به مجموعه اقداماتی اشاره کردیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل ملکی الزامی به نظر می رسد. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا