حقوقیوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران ⚖️【سال1402】

اگر مشکلات و اختلافات پیش آمده عمیق باشد، معمولا طرفین دعوا حل و فصل آن را به مراجع قضایی می سپارند؛ اما باید به این نکته توجه داشته که دفاع از حق خود در دادگاه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربه است. در صورت عدم آشنایی با قوانین و مقررات ممکن است در آینده خسارات جبران ناپذیری برای فرد به وجود آید. استخدام یک وکیل مجرب و متعهد می تواند به میزان زیادی در جبران این ضعف نقش ایفا کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل حقوقی تهران آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما ساده تر از هر زمان دیگری به نظر برسد.

بهترین وکیل حقوقی تهران

بهترین وکیل حقوقی تهران کیست؟

در سطح تهران دفاتر و موسسات حقوقی بسیار زیادی وجود دارد که همین مسئله کار را برای انتخاب بهترین ها سخت می کند. انتخاب یک وکیل مجرب می تواند تا حد زیادی در نتیجه پرونده موثر باشد. بهترین وکیل حقوقی تهران دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور است. او از قوانین و مقررات و نیز تغییرات آن ها آگاهی کامل دارد و همین دانش حقوقی به او کمک می کند تا بتواند بهترین راهکار را برای حل و فصل دعاوی حقوقی و کیفری به موکل خود پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل حقوقی در تهران مدت زیادی از وقت خود را صرف رسیدگی به پرونده کرده است. سابقه او در واقع به منزله تجربه او است. بهترین وکیل تهران می تواند از تجربیات خود برای قانع کردن قضات جهت ارائه حکم به نفع موکل خود استفاده کند. بهترین وکیل حقوقی در تهران حسن اخلاق دارد و کاملا زمان شناس است. او همواره در حفظ اسرار موکل خود کوشا است و همواره جانب امانت داری را حفظ می کند. بهترین وکیل حقوقی تهران صادق است و از قول های خلاف واقع اجتناب می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل حقوقی در تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های حقوقی بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، همراه ما باشید.

تفاوت دعاوی کیفری و حقوقی

هر گاه اختلافی بین دو یا چند نفر پیش می آید، برای حل و فصل آن را به مراجع قضایی ارجاع می دهند. در واقع در هر اختلافی حق و حقوقی از طرفین ضایع شده است. به طور کلی دعاوی اقامه شده در دادگاه را می توان به دو دسته دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی تقسیم بندی کرد. دعاوی کیفری آن دسته از دعاوی هستند که فرد شاکی مدعی است تضییع حق از او با انجام نوعی عمل مجرمانه از سوی فرد متشاکی همراه بوده است. جرم بودن یک عمل را قانون مجازات اسلامی تعیین می کند.

در دعاوی حقوقی فقط حقی از یک فرد ضایع شده است بی آن که رفتار مجرمانه ای از متهم سر زده باشد. در دعاوی حقوقی معمولا قضات دستور به دسترسی فرد به حق خود و جبران خسارات وارده می کنند؛ اما باید به این نکته توجه داشت که در دعاوی کیفری علاوه بر دسترسی فرد به حق خود و جبران خسارات، قضات فرد متهم را نیز به مجازات محکوم می کنند. این مجازات متناسب با رفتاری است که از سوی فرد متشاکی رخ داده است و از این رو، می تواند عواقب سنگینی برای او داشته باشد.

اولین قدم برای اقامه دعاوی حقوقی، ارسال دادخواست به مراجع قضایی است. حال آنکه در دعاوی کیفری می بایست فردی که جرمی بر علیه او انجام شده است از فرد ضایع کننده حق، شکایت کند. در دعاوی حقوقی به طرفین دعوا خواهان و خوانده گفته می شود. در حالی که در دعاوی کیفری طرفین دعوا را شاکی و متشاکی می نامند. تشخیص حقوقی بودن یا کیفری بودن یک دعوا کار دشواری است و از این رو، لازم است پیش از اقامه دعوا با بهترین وکیل حقوقی تهران مشورت کنید.

در تنظیم شکواییه یا شکایت علیه فرد متهم لازم است اصول نگارشی را رعایت کنید. در تنظیم دادخواست نیز مسئله به همین صورت است. می بایست دانش حقوقی لازم برای تحریر دادخواست و شکایت را در اختیار داشته باشید. همچنین لازم است ادله و مستنداتی را نیز در آن ها به مقام قضایی ارائه دهید. لازم است برای تنظیم شکایت یا دادخواست در دعاوی حقوقی و کیفری با بهترین وکیل حقوقی تهران مشورت کرده و تحریر اینگونه نامه های حقوقی را به او بسپارید تا نتیجه بهتری حاصل شود.

دعاوی کیفری و حقوقی

در انتخاب بهترین وکیل حقوقی تهران باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

حق الوکاله در واقع دستمزدی است که یک وکیل برای انجام امورات حقوقی از موکل خود دریافت می کند. به این نکته توجه داشته باشید که بالا بودن دستمزد یک وکیل به هیچ عنوان به معنای بالا بودن توانایی های آن وکیل نیست. به طور خلاصه بالا بودن حق الوکاله یک وکیل معیار سنجش درستی برای توانایی ها و مهارت های او نیست. لازم است در انتخاب بهترین وکیل حقوقی تهران مواردی مانند فن بیان، دانش حقوقی، تجربه، سابقه، تحصیلات و… را مدنظر قرار داده و بر طبق آن وکیل برگزینید.

شهرت یک وکیل در انتخاب او موثر است. در واقع پیروزی های متمادی یک وکیل مجرب می تواند به زودی نام او را بر سر زبان ها بیندازد. دقت داشته باشید که شهرت یک وکیل از توانایی ها و مهارت های او سرچشمه می گیرد. با اندکی پرس و جو از افراد حقوقدان و آشنا به مسائل حقوقی می توانید چنین وکلایی را بیابید. گفتنی است که شهرت یک وکیل کاملا متفاوت از تبلیغاتی است که همه روزه از تلویزیون و فضای مجازی در خصوص وکلای دادگستری می بینیم.

لازم است موکل پس از انتخاب وکیل مورد نظر خود، قرار ملاقاتی را با او تنظیم کند. ملاقات حضوری بهترین راه برای شناخت بهترین وکیل حقوقی تهران است. در ملاقات حضوری می توانید تمامی خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را مطرح کرده و از او مشورت بخواهید. وکیل می بایست با دقت پرونده را مطالعه کرده و به صحبت های موکل گوش فرا دهد و از قول های خلاف واقع بپرهیزد. هر گونه قول و امیدواری خلاف واقع از سوی وکیل عدم رفتار حرفه ای را نشان میدهد.

بهترین وکیل حقوقی تهران

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل حقوقی تهران آشنا کنیم تا شاید از این طریق توانسته باشیم معیار درستی برای انتخاب وکلا را در اختیار شما قرار داده باشیم. در ادامه تلاش ما بر این بود تا تعریفی از دعاوی حقوقی و کیفری داشته باشیم و تفاوت میان آن ها را ذکر نماییم. در پایان نیز به بررسی نکاتی پرداختیم که رعایت آن ها در انتخاب وکیل مجرب و متعهد ضروری است. اکنون از شما دعوت می کنیم تا تجربیات و نظرات خود را با سایر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا