خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران⚖️【سال1402】

یکی از مشکلاتی که معمولا پس از وفات شخصی برای بازماندگان وی چالش برانگیز می شود، مبحث ارث و انحصار وراثت است. بیشتر مشکلات در این زمینه بر اثر عدم آگاهی از قوانین شکل می گیرد. گاهی عدم همکاری یک یا چند نفر از وراث باعث می شود تا مشکلات پیش آمده عمیق و پیچیده شود. در چنین شرایطی است که تنها می توان با مراجعه به محاکم قضایی اختلافات پیش آمده را حل و فصل نمود. اما دقت داشته باشید که تنها با کمک گرفتن از یک وکیل خبره و کاربلد است که می توان مسیر را با دقت بیشتری طی نمود و ضعف های حقوقی را جبران نمود. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به بهترین گزینه ها دسترسی داشته باشید.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران کیست؟

دقت داشته باشید که اختلافات در زمینه ارث و انحصار وراثت جزو پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در دادگاه ها هستند. برای حل و فصل این مشکلات لازم است از وکلای خبره و کاربلد بهره مند شوید. تعدد وکلا در سطح شهر تهران باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه از میان آن ها قدری سخت و دشوار به نظر برسد. بهترین وکیل خانواده در تهران دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری از تمامی قوانین و مقررات این حوزه آگاهی کامل دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران سعی دارد تا از آخرین تغییرات قوانین مربوط به دعاوی ارث مطلع باشد تا علم خود را به روز نگه دارد. او در طی سال ها فعالیت توانسته است تجربیات با ارزشی در زمینه دعاوی ارث کسب نموده و همین تجربیات کلید حل مشکلات است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران را بشناسید!

در ادامه لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه ارث و انحصار وراثت در شهر تهران به شما ارائه شده است. شما می توانید با استخدام هر یک از آن ها مشکلات و اختلافات پیش آمده را حل و فصل نمایید. لطفا تا انتها با ما همراه باشید:

اطلاع از موانع ارث به کمک وکیل انحصار وراثت در تهران

در قانون مواردی ذکر شده است که در صورت وقوع آن ها به فرد ارثی تعلق نمی گیرد. بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران نقش موثری در تشریح این موارد برای موکل خود دارد:

کفر: در شرع به صراحت اعلام شده است که کافر از مسلمان ارثی نمی برد. این مورد در قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ارث و انحصار وراثت نیز به وضوح ذکر شده است. در واقع اگر یکی از وراث کافر باشد نمی تواند از پدر مسلمان خود دارای ارث شود و از اموال وی بی بهره خواهد ماند. دقت داشته باشید که در قوانین ذکر شده است که در این زمینه تفاوتی میان کافران اهل کتاب و کافران بدون کتاب وجود ندارد.

قتل: یکی دیگر از عواملی که مانع ارث می گردد، قتل است. در واقع اگر یکی از وراث عامل قتل متوفی باشد، به وی ارثی تعلق نمی گیرد. قانون نیز به صراحت این موضوع را تاکید کرده است. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که قتل می بایست به صورت عمدی انجام شده باشد. اما در صورتی که قتل غیر عمدی بوده باشد، برای مثال اگر برای دفاع از خود صورت گرفته باشد به فرد قاتل ارث تعلق می گیرد.

لعان: در اصطلاحات شرعی و قانونی، لعان به معنای نسبت دادن زنا به همسر توسط مرد است. در صورتی که مردی زن خود را به زنا متهم کند، لازم است در دادگاه حضور پیدا کرده و چهار مرتبه خداوند را برای صحت ادعای خود شاهد بگیرد. پس از آن زن نیز باید چهار مرتبه در دادگاه خداوند را برای دروغ بودن ادعای مرد شاهد بگیرد. در چنین شرایطی زن و شوهر به یکدیگر حرام می شوند. در واقع مرد ادعا می کند که فرزند برای او نیست و زن و فرزند از ارث مرد محروم می شوند.

زنا زادگی: ماده 884 قانون مدنی به صراحت اعلام می کند که زنا زاده نمی تواند از والدین و اقوام خود ارث ببرد. همچنین ارث فرزند ولد الزنا نیز نمی تواند به پدر و مادر او برسد. در واقع زنا زادگی نیز یکی از موانع ارث است.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران

هزینه وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران چقدر است؟

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که می بایست از سوی موکل برای انجام امور حقوقی به وکیل پرداخت شود. هرگز نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله در زمینه انحصار وراثت و ارث در نظر گرفت. دقت داشته باشید که وکالت از مشاغل آزاد است و هر یک از وکلا بسته به نوع پرونده ممکن است حق الوکاله های متفاوتی را از مراجعه کننده طلب کنند. لازم به ذکر است که میزان حق الوکاله بر اساس توافق طرفین تعیین می گردد و در پایان قراردادی به امضا می رسد.

در ابتدا لازم است فرد به بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران رجوع کرده و با او در خصوص پرونده به تبادل نظر بپردازد. وکیل پس از اطلاع از زوایای ناپیدای پرونده، رقم پیشنهادی خود را اعلام می دارد. در این مرحله فرد نیز می تواند در رقم پیشنهادی دخل و تصرف کرده و رقم مد نظر خود را ارائه دهد. در پایان دو طرف به توافق رسیده و قرارداد امضا می شود. در صورتی که از ابتدا قراردادی میان طرفین به امضا نرسد، هزینه وکیل بر اساس تعرفه وکالت تعیین می گردد.

لازم است در متن قرارداد میزان دستمزد بهترین وکیل تهران را به دقت درج نمایید. همچنین لازم است در قرارداد مشخص شود که رقم مذکور در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. همچنین لازم است زمان و نحوه پرداخت حق الوکاله نیز با دقت در قرارداد آورده شود. هر گونه عدم توجه به جزئیات در زمان امضای قرارداد ممکن است در آینده مشکل آفرین باشد و اختلافاتی را میان بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران و موکل پدیدار سازد و خساراتی به همراه داشته باشد.

بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با بهترین وکیل ارث و انحصار وراثت در تهران آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت یافتن وکلای متخصص نداشته باشید. همچنین سعی کردیم موانع ارث را معرفی کرده و نقش وکیل در تشریح هر یک از آن ها را مشخص نماییم. در انتهای مطلب نیز نکات مهمی در خصوص هزینه وکیل ارث و انحصار وراثت به شما ارائه دادیم تا اطلاعات شما در این زمینه به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مواردی که ذکر شد را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + یک =

دکمه بازگشت به بالا