وکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل زن در مشهد ⚖️【سال1402】

ممکن است مشکلات قانونی فراوانی در شهر مشهد وجود داشته باشد که افراد با کمک وکیل بتوانند آنها را حل کنند، برخی افراد معتقد هستند که بانوان به دلیل داشتن روحیه ظریف نمی توانند در زمینه وکالت فعالیت کنند اما سخت در اشتباه هستند زیرا بانوان جسور، وظیفه شناس و کلام گویا دارند و می توانند به راحتی سخت ترین پرونده ها را حل کرده و به نتیجه برسانند. در مشهد وکیل زن بسیار زیاد است و هر یک از آنها در زمینه حقوقی مهارت و تجربه دارد. بهترین وکیل زن در مشهد مسلما توانسته با حل پرونده های سخت و جلب رضایت موکلین و همچنین دادگاه ها اعتبار زیادی را به دست بیاورد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با وکلای خانم در مشهد آشنا کنیم.

بهترین وکیل زن در مشهد

بهترین وکیل زن در مشهد کیست؟

وکلای زن در مشهد همان گونه که گفتیم به دلیل زیاد بودن جمعیت این شهر فراوان هستند، برخی از این وکلا در حرفه خود زبانزد می باشند به گونه ای که هنگام ایجاد مشکل قانونی اکثر افراد وکیلی را معرفی می کنند که شما با توجه به تجربیات دیگران می توانید بهترین وکیل زن در مشهد را انتخاب نمایید.

وکیل زن خوب در مشهد هم در زمینه مشاوره و راهنمایی دیگران مهارت دارد و هم با تمام قوانین و ماده ها آشنا است و مهمتر از همه بهترین وکیل مشهد چه خانم باشد و چه آقا، می داند که در حقوق جرائم و مشکلات زیادی برای افراد به وجود می آید که باید طبق آنها و قوانین همان مشکل در دادگاه برای موکل مدرک ارائه بدهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل زن در مشهد را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های مختلف در مشهد بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکلا همراه ما باشید:

وجیهه قریشی

وجیهه قریشی

خانم قریشی وکیل پایه یک دادگستری هستند و در مشهد به دلیل تجربه و مهارت بالا در وکالت شهرت زیادی دارند. ایشان در تمام زمینه های حقوقی فعالیت می کنند به همین دلیل با هر نوع پرونده قضایی آشنایی دارند. صبور بودن و پیگیر بودن ایشان باعث شده تا همیشه در پرونده های خود موفق باشد و یک رزومه عالی داشته باشد.

آدرس دفتر؛ مشهد، بلوار سجاد، بهارستان ۲

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۵۱۱۷۷۶۰

کیمیا وهاب زاده موسوی

کیمیا وهاب زاده موسوی

خانم موسوی از زنان برجسته ساکن در مشهد هستند که در زمینه وکالت جایگاه ویژه ای دارند. ایشان دارای گواهینامه های دوره های آموزش داوری و همچنین بنگاه های اقتصادی را دارا هستند و تا کنون دعاوی های زیادی را به عهده گرفته اند که همه به نفع موکل به اتمام رسیده اند. ایشان تسلط زیادی به امروز حقوقی و کیفری دارند در نتیجه بهترین انتخاب برای ارائه پرونده می باشند.

 آدرس دفتر؛ مشهد، بلوار مجد، مجتمع تجاری ضامن آهو

شماره تماس؛ ۰۹۱۰۵۱۴۶۷۱۷

سحر دشتی

سحر دشتی

خانم دشتی از خبره ترین وکلای زن موجود در مشهد هستند که پیرامون حل پرونده های قضایی مختلف و جلب رضایت تمام موکلین توانسته اند در مشهد به خوبی شناخته شوند و اعتبار زیادی داشته باشند. ایشان وکیل و مشاور حقوقی بسیار عالی هستند و به عنوان وکیل شرکت های بزرگ موجود در مشهد نیز شناخته می شوند.

 آدرس دفتر؛ مشهد، شیروان

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۰۶۰۵۱۵۵

زهرا قنادی زاده

زهرا قنادی زاده

خانم قنادی زاده سال های زیادی است که در زمینه وکالت به صورت تخصصی فعالیت می کنند از این رو به تمام دعاوی های حقوقی تسلط دارند و می توانند هر نوع پرونده حقوقی را پوشش بدهند و با ارائه بهترین مدارک و ماده ها نتیجه پرونده را به نفع موکل خود تغییر بدهند.

آدرس دفتر؛ مشهد، چهار طبقه داخل مدرس ۸، ساختمان ۱۲۱، نیم طبقه دوم

 شماره تماس؛ ۰۹۱۵۳۵۸۸۲۳۰

مهناز دلاویز

مهناز دلاویز

خانم دلاویز یک وکیل ماهر و مجرب هستند که سابقه طولانی در زمینه وکالت دارند، ایشان با درک بالا به خوبی با موکلین خود ارتباط برقرار می کنند و به دلیل قابل اعتماد بودن موکلین به خوبی به ایشان اعتماد کرده و تمام مشکلات خود را در میان می گذارند تا ایشان پرونده آنها را به خوبی حل کنند. تلاش فراوان ایشان در حال پرونده ها باعث شده تا همیشه به نتیجه مطلوب برسند و رضایت موکلین خود را به دست بیاورند.

آدرس دفتر؛ مشهد، بلوار شفا، ساختمان ارم، واحد ۷

شماره تماس؛ ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷

با شناخت بهترین وکلای زن موجود در مشهد که بسیار زیاد هستند انتخاب برای افراد سخت خواهد بود به همین دلیل ما سعی کردیم چند نفر بهترین وکلای زنی که در مشهد توانسته اند بهترین عملکرد را از خود نشان بدهند و با در اختیار داشتن سابقه بهتر افراد را مجذوب خود کنند به شما معرفی کنیم.

نکات مهم در زمان انتخاب وکیل زن در مشهد

در زمان انتخاب وکیل زن در مشهد شما باید به نکات متعددی توجه کنید تا بتوانید متناسب با پرونده خود بهترین وکیل را انتخاب نمایید و در دادگاه دچار مشکل نشوید. از مهمترین این نکات هنگام انتخاب بهترین وکیل زن در مشهد موارد زیر را نام خواهیم برد:

 • در زمان انتخاب وکیل باید درباره آن به خوبی تحقیق کنید که این تحقیق باید از منابع معتبر و شناخته شده باشد. مثلا با مراجعه به موسسات حقوقی معتبر و یا سایت های حقوقی برجسته می توانید درباره آنها پرس و جو نمایید.
 • وکیلی که انتخاب می کنید باید در زمینه پرونده شما تخصص داده باشد تا بتواند بهتر مراحل پرونده را پیش ببرد. در این صورت وکیل تجزیه و تحلیل پرونده را بهتر انجام خواهد داد.
 • وکیل انتخابی باید با سابقه باشد تا از نظر تجربه کاری غنی باشد. از این طریق بهرامی توان در مورد سابقه کاری وکیل اطلاعات به دست آورد.
 • به خلق و خو و رفتار وکیل توجه زیادی کنید تا بتواند هم به خوبی با شما و دیگر افراد مرتبط با پرونده ارتباط برقرار کند و هم رفتار مناسبی از خود نشان بدهد.
 • باید به قدرت و فن بیان وکیل توجه کنید مسلما وکیلی که زبان نافذی داشته باشد می تواند تاثیر بیشتری با کلام بر روی پرونده و دیگران بگذارد.
 • باید به وقت شناسی، مسئولیت پذیری و تعهد پذیری وکیل توجه زیادی کنید زیرا وکیل باید تا آخرین مرحله و حل پرونده همواره همیشه در کنار و همراه شما باشد.
 • صبور بودن وکیل نیز اهمیت دارد زیرا برخی پرونده ها ممکن است زمان زیادی برای حل شدن نیاز داشته باشند.
بهترین وکیل زن در مشهد

ویژگی های بهترین وکیل زن در مشهد

بهترین وکیل زن مانند وکلای مرد ویژگی هایی دارد که اصولا افراد به این ویژگی ها توجه زیادی می کنند تا بتوانند با کمک آنها وکیل خبره و درجه یک را برای پرونده خود انتخاب نمایند. وکیل خوب با خصوصیات اخلاقی عالی و حقوق دانی بی نظیر می تواند افراد را به سمت خود جذب کند اما ویژگی های دیگری هم در یک وکیل خوب وجود دارد که شامل موارد زیر می شوند:

 • امانت داری
 • رازداری
 • صبور و حوصله
 • دقت در کار
 • برخورد خوب
 • مجرب و متعهد
 • توجه به تمام نکات پرونده
 • برقررای ارتباط با موکل
 • آشنایی با تمام قوانین حقوقی

اگر به این ویژگی ها توجه کنید و وکیل مورد نظر شما در کنار تخصص به مشکل پرونده شما بتواند تعداد بالایی ازاین ویژگی ها را داشته باشد مسلما بهترین وکیل است و پرونده شما را به خوبی به نتیجه می رساند. وکیل خوب باید در کنار جدی بودن در حرفه به اندازه هم دلرحم باشد تا بتواند با موکلین خود به خصوص بانوان ارتباط بهتری برقرار کند.

کلام آخر

وکلای زن امروزه توانسته اند جامعه حقوق را به خوبی در اختیار بگیرند زیرا آنها بسیار دقیق هستند و سختگیرانه به پرونده ها رسیدگی می کنند تا حق هیچ فردی در پرونده ضایع نگردد، آنها به سرعت سخنان افراد را تجزیه می کنند در نتیجه می توانند به صحت سخنان به راحتی پی ببرند. ما در اینجا بهترین وکیل زن در مشهد را به همراه مشخصات دقیق مانند آدرس و شماره تماس آنان در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و هم مشاوره های حقوقی دریافت نمایید و هم بتوانید با رفتن به دفتر با آنها ارتباط حضوری بگیرید و پرونده خود را در اختیار آنها قرار بدهید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + شش =

دکمه بازگشت به بالا