خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران ⚖️【سال1402】

گاهی مسیر زندگی همانطوری که پیش بینی کرده بودیم پیش نمی رود و به مرور مشکلاتی پیش روی زوجین قرار می گیرد. بعضی اوقات اختلافات پیش آمده در زندگی مشترک به حدی عمیق می شوند که زوجین ناگزیر هستند حل و فصل آن ها را به محاکم قضایی بسپارند. حجم قابل توجهی از پرونده های دادگاه مربوط به دعاوی خانواده هستند و یک وکیل معتبر می تواند در حل اختلافات راهگشا باشد. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در تهران آشنا کنیم تا در فرآیند انتخاب دغدغه ای نداشته باشید.

بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل خانواده در تهران کیست؟

زوجین ممکن است در مسائلی مانند مهریه، طلاق، نفقه، اجرت المثل، حق حضانت فرزندان، اعتیاد یکی از زوجین و… به مشکل بخورند. در چنین مواردی لازم است به یک وکیل کاربلد مراجعه کنند تا بهترین راهکار را به آن ها پیشنهاد کند. بهترین وکیل خانواده در تهران دانش حقوقی لازم برای ورود به دعاوی خانوادگی را در اختیار دارد. او دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور است و آگاهی کامل از قوانین و مقررات و نیز تغییرات مربوط به آن ها دارد.

بهترین وکیل خانواده در تهران سال ها از عمر خود را در دادگاه ها مشغول رسیدگی به پرونده های خانوادگی بوده است. از این رو، سابقه لازم برای به دست گرفتن پرونده های مربوط به دعاوی خانواده را در اختیار دارد. تجربیات بهترین وکیل خانواده در تهران کمک می کند تا روند رسیدگی با سرعت و دقت بالاتری طی شده و احتمال موفقیت در پرونده نیز به میزان قابل توجهی افزایش یابد. بهترین وکیل تهران جسارت و شجاعت مثال زدنی برای جنگیدن جهت احقاق حقوق موکل خود دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل خانواده در تهران را بشناسید!

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در تهران می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکلا همراه ما باشید:

دکتر محمد تقی زاده

جناب آقای دکتر محمد تقی زاده وکیل پایه یک دادگستری و هم چنین مشاور حقوقی از زبده ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران و عضوکانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. دکتر محمد تقی زاده سابقه وکالت در پرونده های مختلف در زمینه های گوناگون اعم از دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، بانکی و … را در رزومه خود دارند.

آدرس: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان ۳۲، پلاک۱۱۶، ساختمان خانه سبز، طبقه۲، واحد۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۲۲۴۶۴

آذین طالبی

سرکار خانم آذین طالبی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی با بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت و تخصص در زمینه خانواده از قبیل طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، اجرت المثل زمان زندگی مشتری، مطالبه نفقه، طلاق غیابی و اجرای مهریه و …و هم چنین در زمینه های دیگر از جمله کیفری، حقوقی، ملکی می باشند که با بکارگیری درست از تخصص خود توانسته موکلان خود را با درصد بالایی از رضایت به نتیجه مطلوب برساند.

آدرس: تهران، جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک ۱۷

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۹۸۹۰۵۰

مسعود اسلامی‌ مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری با ۲۲ سال سابقه وکالت و با عنوان ریاست هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا با تکیه بر سابقه حضور در شرکت‌های متعدد دولتی و خصوصی و هم چنین انجام پرونده های متعدد در زمینه های مختلف از جمله مشاوره و وکالت در دعاوی کیفری، تجاری، حقوقی، ملکی و … توانسته رضایت موکلان متعددی را کسب کند.

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق(نفت) شمالی، خیابان دامغانی، پلاک ۳۸، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸

مونا ترابی

سرکار خانم مونا ترابی وکیل پايه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز با بیش از ۱۰سال سابقه وکالت از موفق ترین وکلای ایران از جمله تهران هستند. ایشان متخصص در زمینه مشاوره و وکالت در زمینه های مختلف از جمله خانواده، کیفری، حقوقی و … هستند. خانم مونا ترابی با اتکا بر سابقه درخشان خود در زمینه وکالت در پرونده های متعدد توانایی رساندن موکلان خود به بهترین نتیجه در سریع ترین زمان ممکن را دارند.

آدرس: تهران، ظفر، نفت(مصدق)شمالی، خیابان دامغانی، پلاک۳۸، واحد۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۹۷۹۷۵۰

چگونه در تهران یک وکیل خوب پیدا کنیم؟

تعدد وکلا در شهر تهران باعث شده است تا انتخاب از میان این حجم از حقوقدان قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. حال اگر متر و معیاری برای سنجش توانایی های وکلای مختلف در دست نداشته باشیم، ممکن است از انتخاب بهترین ها باز بمانیم و همین مسئله باعث شکست در پرونده و وقوع خسارات مادی و معنوی در آینده شود. از این رو، لازم است برای یافتن بهترین وکیل خانواده در تهران به مهارت ها، توانایی ها، فن بیان، دانش حقوقی، تجربه، صداقت، امانت داری و رفتار حرفه ای وکیل دقت کنید.

می توانید از تجربیات دوستان، خانواده و آشنایان خود برای یافتن بهترین وکیل خانواده در تهران استفاده کنید. برای این کار نیاز به اندکی پرس و جو و تحقیق دارید. ممکن است یکی از دوستان در گذشته در موقعیتی مشابه شرایط شما قرار گرفته باشد و استخدام یک وکیل مجرب او را در برون رفت از این وضعیت خاص کمک کرده باشد. در این صورت می توانید با وکیل مورد نظر در خصوص مشکل خودتان مشاوره کنید و نظر او را بخواهید تا از چند و چون مربوط به دعاوی خود آگاه شوید.

لازم است همواره شهرت وکیل مورد نظر را برای انتخاب وی در نظر بگیرید. دقت داشته باشید که خوش درخشیدن برخی از وکلا باعث می شود تا نامی برای خود دست و پا کنند و در زمان اندکی نامشان بر روی زبان ها بیفتد. می توانید با اندکی تحقیق این وکلا را بیابید و از آن ها برای حل مشکل خود کک بگیرید. گفتنی است که شهرت بهترین وکیل خانواده در تهران کاملا متفاوت از تبلیغات پر رنگ و لعابی است که همه روزه از تلویزیون و فضای مجازی در خصوص برخی از وکلا می بینیم.

طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی چیست؟

باید به این نکته توجه داشته باشیم که قانون حق طلاق را به مرد سپرده و در عوض زن حق برخورداری از مهریه را در اختیار دارد؛ اما نباید چنین تصور شود که زن تحت هیچ شرایطی نمی تواند برای جدایی پیش قدم شود. به طور کلی می توان طلاق را به سه نوع کلی تقسیم بندی کرد. طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی جزو این سه دسته هستند. در این بین طلاق توافقی از دو نوع دیگر رایج تر بوده و اکثر زوجین تلاش دارند تا در صورت جدایی از طلاق توافقی بهره ببرند.

در طلاق توافقی زن و مرد بر سر حقوقشان با یکدیگر توافق می کنند. در واقع مرد از برخی حقوق خود در زندگی مشترک می گذرد و زن نیز مقداری از حقوق خود را می بخشد تا در نهایت توافق برای طلاق حاصل گردد. برای مثال در طلاق توافقی مرد در صورتی راضی به طلاق همسر خود می شود که زن نیز از بخشی از مهریه یا نفقه یا حق حضانت فرزندان بگذرد. طلاق توافقی در مقایسه با انواع دیگر در مدت زمان کمتری صورت می پذیرد و قدری با سهولت انجام می شود.

در طلاق توافقی لازم است زوجین بر سر حقوق خود به توافق برسند و موارد توافق شده را در برگه ای بنویسند و در نهایت این برگه به امضای هر دو نفر برسد. لازم است این برگه در زمان دادگاه به قاضی مربوطه تحویل داده شود. تنظیم توافق نامه طلاق توافقی کاری دشوار و پیچیده است و تحریر آن مستلزم دانش حقوقی است. از این رو، بهتر است برای تنظیم آن روی کمک بهترین وکیل خانواده در تهران حساب کنیم تا او بتواند این متن را با آداب و رسوم حقوقی و نگارشی خاص آن بنویسد.

دقت داشته باشید که اگر تنظیم توافق نامه طلاق توافقی به درستی انجام نشود، ممکن است در هنگام طلاق زن مهریه خود را بخشیده باشد اما مدتی بعد برای دریافت مهریه خود مجددا پیش قدم شود. بهترین وکیل خانواده در تهران علاوه بر تنظیم درست توافق نامه، تلاش خواهد کرد تا حق و حقوقی از موکل در طلاق توافقی ضایع نشود. همچنین لازم به ذکر است که اگر زوجین در طلاق توافقی از وجود وکیل خانواده بهره مند باشند، دیگر نیازی به حضور آن ها در جلسات دادگاه نیست.

انتخاب بهترین وکیل خانواده در تهران

کلام آخر

سپاس که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در تهران همراه ما بودید. انتخاب وکیلی خبره و متخصص در پروسه پیگیری پرونده های خانوادگی به ویژه مطالبه مهریه و نفقه و همینطور طلاق، می تواند بسیار کارگشا باشد، لذا توصیه می شود برای حل هرچه بهتر و سریع تر پرونده های خانوادگی خود، به فردی متخصص در زمینه دعاوی خانواده مراجعه کنید. ما در این مقاله برای راحتی شما به معرفی تعدادی از وکلای کارکشته در تهران پرداختیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. در انتها خواهشمندمیم نظرات و سوالات خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 20 =

دکمه بازگشت به بالا