خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل مهریه در تهران ⚖️【سال1402】✅

زندگی مشترک در مسیر خودش ممکن است با ناهمواری و تلاطم های بسیاری رو به رو شود. گاهی این تلاطم ها آنقدر شدید می شوند که ادامه زندگی را غیر ممکن می کنند. در این مرحله از زندگی است که زوجین تصمیم به جدایی از یکدیگر می گیرند؛ اما طلاق از نظر قانونی نیازمند تعیین و تکلیف کردن برخی از مسائل حقوقی است. یکی از موضوعاتی که همواره در دعاوی طلاق چالش های بسیاری را به همراه دارد، مهریه است. بهتر است برای تعیین و تکلیف مهریه از یک وکیل مجرب بهره ببرید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در تهران آشنا کنیم.

بهترین وکیل مهریه در تهران

بهترین وکیل مهریه کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر تهران باعث شده است تا همواره فرآیند انتخاب بهترین وکیل تهران قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. در این میان اگر در انتخاب خود متر و معیاری برای سنجش توانایی های وکلا در دست نداشته باشیم از استخدام بهترین ها باز می مانیم. بهترین وکیل مهریه در تهران دانش حقوقی لازم برای ورود به دعاوی خانواده را در اختیار دارد. او با تمامی قوانین و مقررات حاکم بر مهریه آشنایی کامل دارد و همواره تغییرات قانون را مطالعه کرده و به کار می بندد.

بهترین وکیل مهریه در تهران سال های زیادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده های خانواده در دادگاه کرده است. از این رو، تجربیات او می تواند در حل اختلافات پیش آمده بین زوجین نیز موثر واقع شود. بهترین وکیل مهریه در تهران سعی می کند از اسرار موکل خود محافظت کند و امانت دار خوبی برای او باشد. لازم است بهترین وکیل خانواده در تهران همواره جانب انصاف را رعایت کرده و پس از مطالعه کامل پرونده احتمال موفقیت موکل در دادگاه را به صراحت بیان کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل مهریه در تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل مهریه در تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، همراه ما باشید:

چرا باید از یک وکیل متخصص مهریه در تهران برای رسیدگی به پرونده استفاده کرد؟

هر وکیلی در طی سال های متمادی توانسته است دانش و تجربیات خود را در یک زمینه خاص پرورش دهد. در واقع تخصص هر وکیلی نشان دهنده مهارت های او در کسب موفقیت در تخصص ذکر شده است. دقت داشته باشید که برای انتخاب بهترین وکیل مهریه در تهران لازم است با دقت تخصص وکلای مختلف را مورد ارزیابی قرار دهید. بهتر است وکیل مورد نظر متخصص دعاوی خانواده، طلاق و مهریه باشد؛ زیرا در این صورت شانس پیروزی شما در دعاوی مهریه افزایش می یابد. همینطور می توانید از بهترین وکیل زن در تهران کمک بگیرید.

یک وکیل خانواده با مسائلی نظیر تمکین، مهریه، نشوز، نفقه، حق حضانت فرزندان، اجرت المثل، طلاق توافقی و… دست و پنجه نرم می کند. حال آن که وکیل کیفری تخصص بالایی در رسیدگی به دعاوی قتل، تجاوز، سرقت، ضرب و جرح و… دارد. بدیهی است که تخصص این دو وکیل کوچکترین نقطه اشتراکی با یکدیگر ندارد. پس لازم است پیش از انتخاب وکیل براس سپردن پرونده مهریه به وی، تخصص او را مد نظر قرار دهید و بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.

بسیار دیده شده است که زوجین برای دعاوی خانواده و به خصوص مهریه از وجود یک وکیل خانم بهره مند می شوند. مرد یا زن بودن وکیل مورد نظر تا حد زیادی به سلیقه موکل بر می گردد. جنسیت هیچ تاثیری در توانایی های وکیل ندارد؛ اما بسیاری در دعاوی خانواده احساس راحتی بیشتری با وکلای خانم دارند. اگر برای شما نیز چنین است می بایست در بین وکلای خانم به دنبال متخصص ترین و با مهارت ترین آن ها باشید.

وکیل متخصص

آیا مرد می تواند با انتقال اموال از پرداخت مهریه فرار کند؟

مهریه در واقع یک تعهد مالی از سوی مرد است که در زمان نکاح به انجام آن مقید می شود؛ اما گاهی برخی از مردها برای فرار از پرداخت مهریه، سعی در انتقال اموال خود به صورت غیر واقعی به دیگران می کنند. این دسته از مردها سعی در این دارند تا پس از اعلام عدم تمکن مالی شوهر توسط دادگاه بتوانند از پرداخت مهریه شانه خالی کنند. در واقع این اقدام مصداق بارز انتقال اموال برای فرار از دین است و جرم محسوب می شود و در صورت اثبات، فرد متهم مجازات خواهد شد.

انتقال اموال به دیگران از طریق معاملات صوری انجام می شود. در واقع معاملات صوری توافقی است که فرد برای دور زدن قانون تصمیم می گیرد اموال خود را به یکی از اقوام، دوستان و یا آشنایان خود منتقل کند. در شکل دیگری از معاملات صوری مرد در قراردادی صوری به پرداخت مبلغ گزافی به طرف مقابل تعهد می دهد. در واقع فرد به صورت غیر واقعی خود را بدهکار می سازد. در این صورت فرد طلبکار برای جلب اموال او اقدام می کند تا در نهایت زن از دریافت مهریه باز بماند.

معامله صوری اقدامی خلاف قانون است و در صورت اثبات آن در دادگاه، دو طرف قرارداد مجازات می شوند. برای دادگاه این نکته مهم است که معامله انجام شده از سوی شوهر قبل از مطالبه مهریه توسط زن صورت گرفته است یا پس از آن. در صورتی که معامله قبل از مطالبه رسمی مهریه صورت گرفته باشد کار زن برای اثبات صوری بودن معامله قدری سخت است و می بایست از کمک بهترین وکیل مهریه در تهران استفاده کند. در غیر این صورت شانس زن بسیار کم است.

در صورتی که معامله انجام شده از سوی شوهر پس از مطالبه رسمی مهریه توسط زن صورت گرفته باشد، دادگاه آن را معامله صوری تلقی کرده و قاضی حکم به ابطال معامله می دهد. پس از ابطال حق زن در خصوص مهریه از اموال برداشته شده و پرداخت می شود. دقت داشته باشید که بهترین وکیل مهریه در تهران سعی می کند قبل از علنی شدن تصمیم به طلاق از طرف زن، دادخواستی مبنی بر مطالبه مهریه برای دادگاه ارسال نماید تا به این شکل از انتقال اموال توسط مرد جلوگیری کند.

انتقال اموال برای فرار از مهریه

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در تهران آشنا کنیم تا شاید با این اقدام فرآیند انتخاب از سوی شما قدری ساده تر به نظر برسد. در ادامه تلاش ما بر این بود تا به موضوع انتقال اموال توسط مرد قبل از مطالبه مهریه از سوی زن بپردازیم و به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم. در پایان نیز ضرورت رجوع به وکیل متخصص را ارزیابی کردیم. حال از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص دعاوی مهریه دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا