طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در تهران ⚖️【سال1402】✅

هیچ زوجی در ابتدای زندگی خود تصور نمی کند که ممکن است در آینده مسیر زندگی مشترک با ناهمواری ها و اختلافاتی رو به رو شود. گاهی اختلافات پیش آمده میان زوجین به حدی بزرگ و عمیق می شود که تداوم زندگی مشترک را سخت و حتی نشدنی می کند. در چنین شرایطی تنها طلاق در ذهن طرفین سبک و سنگین می شود. طلاق یک روند قانونی است و لازم است برای در امان ماندن از خسارات ناشی از آن، از یک وکیل مجرب و معتبر استفاده شود. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در تهران آشنا کنیم تا در دعاوی خانواده از وجود وی بهره مند شوید.

بهترین وکیل طلاق در تهران

بهترین وکیل طلاق در تهران کیست؟

هر روزه تعداد زیادی از زوجین برای جدایی اقدام می کنند. تعدد وکلا در شهر تهران باعث شده است تا یافتن بهترین ها از میان آن ها قدری سخت و دشوار به نظر برسد. حال آنکه اگر متر و معیار مشخصی در فرآیند انتخاب در اختیار نداشته باشیم، از استخدام مطلوب ترین گزینه باز می مانیم. بهترین وکیل طلاق در تهران دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده در دعاوی خانواده را در اختیار دارد و می تواند بهترین راهکار در مطالبه مهریه را ارائه دهد.

بهترین وکیل طلاق در تهران دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور است و آگاهی لازم از قوانین و مقررات حوزه طلاق و مهریه دارد. بهترین وکیل خانواده در تهران سال های متمادی از عمر خود را صرف رسیدگی به دعاوی طلاق کرده است و از این رو، می تواند تجربیات خود را در حل و فصل پرونده شما نیز به کار ببندد. بهترین وکیل طلاق در تهران در حفظ اسرار موکل خود کوشا است و همواره جانب امانت داری را در قبال موکل خود حفظ می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تهران را بشناسید!

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین وکیل طلاق در تهران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، همراه ما باشید:

چگونگی طلاق توافقی به کمک وکیل خوب در تهران

مرد و زن در با شروع زندگی مشترک از نظر قانونی دارای حق و حقوقی می شوند. در قانون حق طلاق با مرد است و در عوض زن حق برخورداری از مهریه را دارد. البته این به آن معنا نیست که زن تحت هیچ شرایطی نمی تواند برای جدایی از مرد پیش قدم شود. در قانون جدید طلاق زن نیز در شرایط خاصی می تواند ضمن برخورداری از حق مطالبه مهریه، درخواست طلاق خود را به دادگاه خانواده تحویل دهد تا بررسی شود.

طلاق توافقی نیز همان طور که از نامش پیداست، نوعی از جدایی است که در آن زوجین برای طلاق از یکدیگر بر سر حق و حقوقشان به توافق می رسند. برای مثال زن از مقداری از حقوق خود می گذرد و مرد نیز به طلاق دادن زن راضی می شود. بارها دیده شده است که در طلاق توافقی زن از مهریه خود گذشته است و در عوض مرد به طلاق راضی شده است. حق حضانت فرزندان نیز از موضوعات چالش برانگیز طلاق توافقی است.

لازم است دو طرف در طلاق توافقی با مشارکت یکدیگر توافق نامه ای تنظیم کنند و در پایان به امضا برسانند. این تفاهم نامه باید به صورت دقیق تنظیم شود و در نهایت در اختیار قاضی پرونده طلاق قرار بگیرد. بهتر است تنظیم توافق نامه را به بهترین وکیل تهران بسپارید تا از مشکلات پیش آمده جلوگیری شود؛ زیرا تحریر توافق نامه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است و باید در نگارش آن نهایت دقت را به کار گرفت.

طلاق انواع گوناگونی دارد. طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن و طلاق توافقی مهم ترین آن ها هستند. نمی توان مدت زمان دقیقی را برای طلاق توافقی در نظر گرفت؛ اما به صراحت می توان گفت که در بین انواع طلاق، طلاق توافقی در مقایسه با سایرین با سرعت بالاتری به سرانجام می رسد. استخدام بهترین وکیل طلاق در تهران می تواند نتیجه مثبتی در روند انجام مراحل طلاق و در نتیجه مدت زمان طلاق توافقی داشته باشد.

طلاق توافقی چیست؟

مزایا و معایب طلاق توافقی به کمک وکیل خبره در تهران

همان طور که در بالا شرح دادیم، طلاق توافقی در مقایسه با سایر انواع طلاق در مدت زمان کمتری به سرانجام می رسد. در مقابل در انجام مراحل طلاق توافقی در صورتی که از وجود بهترین وکیل طلاق در تهران بهره مند باشید، لازم نیست در جلسات دادگاه حضور پیدا کنید. همچنین به دلیل اینکه در ابتدای روند طلاق توافقی بین زوجین توافق نامه ای به امضا می رسد، در مراحل بعدی بر سر مسائل مختلف چالش های بزرگ به وجود نمی آید.

تمامی مواردی که در بالا گفته شد به نوعی جزو مهم ترین مزایای طلاق توافقی محسوب می شوند. شاید در نگاه اول چنین به نظر برسد که مدت زمان کمتر طلاق توافقی جزو مزایای این نوع از طلاق است؛ اما از این نکته غافل هستید که همین سرعت طلاق توافقی باعث بروز احساس پشیمانی پس از جدایی می شود. بسیار دیده شده است که هر کدام از زوجین دچار پشیمانی بعد از طلاق توافقی می شوند و همواره خود را بابت این تصمیم ملامت می کنند.

طلاق توافقی اکثرا بر اثر نوعی تصمیم احساسی صورت می گیرد. هیچ گاه نباید اهداف زندگی را بر اساس تصمیمات غیرعاقلانه تنظیم کرد. این نکته را نیز می توان دومین عیب بزرگ طلاق توافقی دانست. بالا رفتن آمار طلاق، بی توجهی به آینده فرزندان، عدم تلاش برای حل مشکلات توسط زوجین و عدم آمادگی برای مرحله بعدی زندگی از جمله مهم ترین مضرات طلاق توافقی هستند که بی توجهی به آن ها می تواند خساراتی را به همراه داشته باشد.

مزایا و معایب طلاق توافقی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در تهران آشنا کنیم تا شما بتوانید با خیال آسوده وکیل مورد نظرتان را بیابید. در ادامه مقاله سعی کردیم به مقوله طلاق توافقی بپردازیم. در ابتدا تلاش ما بر این بود تا تعریف دقیقی از طلاق توافقی و روند انجام آن ارائه دهیم و در پایان شما را مهم ترین مضرات و فواید طلاق توافقی آشنا کردیم. از اینکه تا پایان با ما همراه بودید، متشکریم! حال از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این زمینه دارید، آن را با در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا