طلاقوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز ⚖️【سال1402】

تمامی زوجین زندگی مشترک خود را با عشق و علاقه آغاز می کنند. اما گاهی زندگی آن طور که فکر می کنیم پیش نمی رود و ناهواری های مسیر آن را به سمت طلاق حرکت می دهد. طلاق یک روند قانونی برای جدایی زوجین است. لازم است برای حضور موفق در محاکم قضایی و گرفتن طلاق، دانش حقوقی کافی در این زمینه داشته باشید. استخدام یک وکیل می تواند در این حوزه موثر باشد. او به دلیل آگاهی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق می تواند شما را در این مسیر یاری کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل طلاق در شیراز آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت یافتن وکلای شاخص نداشته باشید.

بهترین وکیل طلاق در شیراز

بهترین وکیل طلاق در شیراز کیست؟

در شهری به وسعت شیراز با دفات و موسسات حقوقی بسیاری رو به رو هستیم. هر یک از وکلای مشغول به کار در این موسسات حاضرند وکالت پرونده طلاق را بر عهده بگیرند. اما باید دقت داشته باشیم که کسب نتایج مطلوب فقط با به خدمت گرفتن وکلای معتبر ممکن است. بهترین وکیل خانواده در شیراز دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است و می تواند شما را در رسیدن به اهدافی که تعیین کرده اید یاری نماید.

بهترین وکیل طلاق در شیراز آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی طلاق دارد و می تواند بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد دهد. بهترین وکیل طلاق در شیراز همواره در تلاش است تا دانش حقوقی خود را افزایش داده و تغییرات قانون را مورد مطالعه قرار دهد. بهترین وکیل شیراز سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های طلاق کرده است و تجربیات گران قدری در این مسیر کسب کرده است. همین تجربیات کلید پیروزی شما در دادگاه است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل طلاق در شیراز را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل شیراز را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از هر گونه اقدام برای استخدام وکلای نام برده شده، به دقت سوابق و تخصص هر یک را مورد مطالعه قرار دهیم. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

نقش وکیل خبره شیراز در رسیدگی به انواع دعاوی طلاق

دقت داشته باشید که قانون حق طلاق را به مرد سپرده است. در مقابل قانون حق دریافت مهریه را به زن واگذار کرده است. بسته به اینکه کدام یک از زوجین برای گرفتن طلاق پیش قدم می شود، می توان طلاق را به دسته کلی تقسیم بندی کرد. طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن جزو این سه دسته مهم هستند. در طلاق از طرف مرد می بایست شوهر پیش از اقدام برای جدایی از مسیر قانونی، تمامی تعهداتی که به زن دارد را به طور کامل انجام دهد. مهریه مهم ترین تعهد مالی مرد است.

طلاق توافقی زمانی است که مرد و زن برای گرفتن طلاق و پایان زندگی مشترک تمایل داشته و در موضوعات مربوط به تعهدات خود به توافق رسیده اند. معمولا در طلاق توافقی زن از مقداری از حقوق قانونی خود چشم پوشی می کند و مرد نیز در نهایت به طلاق رضایت پیدا می کند. در طلاق توافقی لازم است توافق نامه ای میان دو طرف به امضا برسد. دقت داشته باشید که تنظیم توافق نامه طلاق توافقی با پیچ و خم های بسیاری همراه است و لازم است اصول نگارشی و دانش حقوقی در آن لحاظ شود.

هر گونه عدم اطلاع از قوانین در تنظیم توافق نامه طلاق توافقی ممکن است عواقب ناگواری به همراه داشته باشد. برای مثال ممکن است زن در توافق نامه به طور کامل مهریه خود را بخشیده باشد اما به دلیل برخی کوتاهی ها در رعایت اصول حقوقی زن بتواند مجددا برای دریافت مهریه خود در سال های آینده اقدام نماید. از این رو، لازم است برای گرفتن طلاق توافقی و تنظیم توافق نامه روی کمک بهترین وکیل زن در شیراز حساب ویژه ای باز کنید تا دسترسی به اهداف ساده تر شود.

همان طور که اشاره کردیم قانون حق طلاق را به مرد سپرده است. اما نباید چنین تصور شود که زن تحت هیچ شرایطی نمی تواند برای طلاق اقدام کند. شرایطی وجود دارد که زن نیز می تواند بدون رضایت مرد برای طلاق پیش قدم شود. غیبت مرد برای چهار سال، سوء رفتار مداوم مرد، ازدواج مجدد مرد بدون رضایت زن و … از جمله دلایل محکمه پسند برای گرفتن طلاق از طرف زن است. اثبات دلایل محکمه پسند در دادگاه بسیار پیچیده است و لازم است از تجربیات بهترین وکیل طلاق در شیراز استفاده کنید.

بهترین وکیل طلاق در شیراز

حق الوکاله وکیل خبره برای طلاق در شیراز چقدر است؟

حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که باید به وکیل برای انجام امورات حقوقی پرداخت شود. نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله مشخص کرد. زیرا وکلا بسته به توانایی و نوع پرونده ای که وکالت آن را بر عهده گرفته اند ممکن است رقم های مختلفی را به عنوان حق الوکاله مطالبه نماید. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که وکالت جزو مشاغل آزاد است و دستمزد مورد نیاز برای رسیدگی به پرونده به صورت توافقی بین بهترین وکیل طلاق در شیراز و موکل تعیین می گردد.

در ابتدا لازم است در یک جلسه حضوری با وکیل مورد نظر به بحث و تبادل نظر در خصوص ابعاد مختلف پرونده بپردازید. در این جلسه لازم است مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را به وکیل طلاق منتقل کنید. وکیل پس از اطلاع از جوانب ناپیدای پرونده بر اساس عوامل مختلف رقمی را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد خواهد داد. در این مرحله موکل نیز می تواند رقم پیشنهادی خود را ارائه دهد. در نهایت دو طرف بر سر مبلغ واحدی به توافق رسیده و قراردای تنظیم کرده و به امضا می رسانند.

در صورتی که از ابتدا قراردادی بین دو طرف بر سر پرونده طلاق به امضا نرسد، میزان حق الوکاله بهترین وکیل شیراز بر اساس تعرفه وکالت محاسبه شده و به او پرداخت می شود. لازم است در قرارداد امضا شده به طور دقیق در خصوص تعهدات وکیل سخت به میان بیاید. در واقع باید ذکر شود که این مبلغ در ازای دریافت چه نوع خدماتی از سوی وکیل به او پرداخت می شود. همچنین لازم است نحوه پرداخت حق الوکاله و زمان پرداخت آن نیز در قرارداد ذکر شود تا در آینده مشکلی از این بابت پیش نیاید.

بهترین وکیل طلاق در شیراز

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله با ما همراه بودید، متشکریم! در این مقاله سعی داریم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل طلاق در شیراز آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به بهترین گزینه ها دسترسی داشته باشید. همچنین تلاش کردیم تا نقش وکیل در انواع مختلف طلاق را مورد بررسی قرار دهیم تا ضرورت استخدام وکیل برای شما گوشزد شود. در انتهای مقاله نیز نکات مختلفی در خصوص حق الوکاله وکیل طلاق به شما ارائه دادیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − دو =

دکمه بازگشت به بالا