کیفریوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل کیفری در قم ⚖️【سال1402】

گاهی ممکن است سوء رفتارهایی در جامعه باعث از دست رفتن حقوق سایر اعضای جامعه شود. قانونی برخی از رفتارها را مساوی با جرم قلمداد کرده است و برای هر یک از آن ها مجازاتی را در نظر گرفته است. حل و فصل اختلافات کیفری مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آگاهی کامل به قوانین و مقررات این حوزه است. هر گونه سهل انگاری در این دعاوی می تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد. استخدام یک وکیل کیفری خبره می تواند از بروز عواقب ناگوار جلوگیری کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در قم آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب وکلای شاخص نداشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در قم

بهترین وکیل کیفری در قم کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر قم باعث شده است تا یافتن گزینه های مطلوب از میان انبوه وکلا قدری سخت و مشکل به نظر برسد. در واقع اگر متر و معیار مشخصی برای سنجش مهارت های وکلای مختلف در اختیار نداشته باشیم ممکن است از استخدام حقوقدان های مطرح باز بمانیم. بهترین وکیل کیفری در قم دانش آموخته یکی از معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده است. در واقع تحصیلات بهترین وکیل کیفری در قم به منزله مجوز وی برای حضور در محاکم قضایی است.

بهترین وکیل کیفری در قم سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و در این راه تجربیات گران بهایی کسب نموده است. تجربیات او می تواند پلی به روی پیروزی در دادگاه باشد. بهترین وکیل قم به عنوان وکیل پایه یک دادگستری تسلط ویژه ای بر روی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند با استناد به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. او همواره تغییرات قوانین را نیز تحت رصد قرار می دهد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قم را بشناسید!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خبره در دعاوی کیفری در شهر قم را به شما معرفی کنیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای نام برده شده، مشخصات و سوابق آن ها را مورد بررسی قرار دهید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

هزینه وکیل کیفری مجرب در شهر قم چقدر است؟

به طور کلی دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی را می توان به دو دسته دفاوی کیفری و دعاوی حقوقی تقسیم بندی کرد. فرد برای مطرح کردن دعاوی حقوقی دادخواست تنظیم کرده و به مراجع قضایی ارسال می کند. اما در دعاوی کیفری نیاز به تنظیم شکواییه یا شکایت است. در واقع فرد با مطرح کردن دعاوی کیفری مدعی است که ارتکاب رفتار مجرمانه از سوی متشاکی باعث از دست رفتن حقوق قانونی فرد شده است. در دعاوی کیفری مجرم به مجازات تعیین شده از سوی قانون محکوم می شود.

برای رسیدگی به دعاوی کیفری لازم است روی تجربیات بهترین وکیل کیفری در قم حساب ویژه ای باز کنید. دعاوی کیفری از حساسیت و پیچیدگی های بالایی برخوردار هستند و همین موضوع باعث می شود تا ضرورت استفاده از وکیل دو چندان جلوه کند. حق الوکاله در واقع میزان دستمزدی است که می بایست از سوی موکل به وکیل در ازای انجام امورات حقوقی و رسیدگی به پرونده پرداخت شود. وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و نمی توان رقم مشخصی را به عنوان حق الوکاله وکلای مختلف در نظر گرفت.

لازم به ذکر است که میزان حق الوکاله وکیل کیفری به صورت توافقی میان طرفین تعیین می گردد. در ابتدا لازم است وکیل مطالعه جامعی بر روی پرونده انجام دهد و از زوایای ناپیدای آن مطلع گردد. علاوه بر این لازم است مهم ترین خواسته ها و اهداف موکل نیز شنیده شود. در این صورت است که وکیل می تواند پس از پایان مطالعه پرونده، رقم پیشنهادی خود را به موکل ارائه دهد. موکل نیز می تواند در مبلغ پیشنهاد شده دخل و تصرف داشته باشد و رقم مد نظر خود را پیشنهاد دهد.

پس از وصول توافق بر سر رقم نهایی لازم است قراردادی میان دو طرف به امضا برسد. در این قرارداد لازم است تعهدات دو طرف به طور دقیق ذکر شود. می بایست مبلغ حق الوکاله وکیل کیفری به دقت مشخص شود و زمان و نحوه پرداخت آن نیز در قرارداد مندرج شود. همچنین لازم است که به طور دقیق مشخص شود که این مبلغ در ازای دریافت چه نوع از تعهداتی به وکیل پرداخت می شود. در صورتی که از ابتدا قراردادی بین وکیل و موکل به امضا نرسیده باشد، هزینه وکیل کیفری بر اساس تعرفه وکالت محاسبه می شود.

بهترین وکیل کیفری در قم

انواع مشاوره حقوقی کیفری با وکیل خبره در شهر قم

مشاوره حقوقی حضوری: در این روش لازم است در ابتدا با بررسی مهارت و توانایی های وکلای مختلف، بهترین گزینه را انتخاب نمایید. پس از این مرحله لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری و کسب مشاوره از وی در نظر بگیرید. در این جلسه لازم است طرفین در خصوص ابعاد مختلف پرونده به بحث و گفت و گو بپردازند. مشاوره حقوقی حضوری امکانی را فراهم می کند تا وکیل بتواند ادله و مستندات را بررسی کرده و راهکار ارائه دهد. هزینه این نوع مشاوره قدری بالا است.

مشاوره حقوقی تلفنی: در این روش از مشاوره حقوقی با بهترین وکیل کیفری در قم، طرفین بدون اینکه با یکدیگر به صورت مستقیم رو به رو شوند به تبادل نظر در خصوص اختلافات پیش آمده می پردازند. هزینه مشاوره حقوقی تلفنی در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری بسیار کمتر است. این روش به آن دسته از افرادی توصیه می شود که زمان مناسبی برای حضور در دفتر وکیل در اختیار ندارند. در این روش وکیل نمی تواند ادله و مستندات را بررسی نماید و از این رو در دعاوی کیفری پیشنهاد نمی شود.

مشاوره حقوقی آنلاین: امروزه با رشد روز افزون شبکه های اجتماعی در فضای اینترنت، وکلای بسیاری تصمیم گرفته اند از این روش نیز برای توسعه فضای کاری خود بهره بگیرند و مشاوره حقوقی آنلاین ارائه دهند. در این روش فرد متقاضی به سایت و یا شبکه های اجتماعی وکیل مورد نظر رجوع کرده و سوالات و مشکلات خود را به اشتراک می گذارد. در بسیاری از موارد دیده شده است که کسب مشاوره حقوقی در این روش کاملا رایگان بوده است و به دلیل حساسیت دعاوی کیفری این روش نیز توصیه نمی شود.

بهترین وکیل کیفری در قم

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم! در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در قم آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مطلوب ترین گزینه ها دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم نکات مهمی در خصوص هزینه وکیل کیفری بیان کنیم. در انتهای مقاله نیز روش های مختلف کسب مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی کیفری را مورد بررسی قرار دهیم تا ضرورت آن مشخص شود. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 18 =

دکمه بازگشت به بالا