خانوادهوکیل

لیست 10 تا از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران ⚖️【سال1402】

یکی از مهم ترین موضوعاتی که پس از طلاق برای زوجین چالش های بسیاری را به همراه خواهد داشت، حضانت فرزندان است. برای دریافت حضانت فرزندان خود پس از جدایی لازم است با قوانین و مقررات حاکم بر این دعاوی آشنا باشید تا بتوانید حضور موفقی در مراجع قضایی داشته باشید. در این بین مراجعه به یک وکیل آگاه و باتجربه می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات پیش آمده باشد و از بروز خسارات در این زمینه جلوگیری کند. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران آشنا کنیم تا دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب مطرح ترین گزینه های موجود نداشته باشید.

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر تهران باعث شده است تا یافتن بهترین و مطرح گزینه از میان آن ها قدری سخت و دشوار به نظر برسد. حال در صورتی که دانش حقوقی لازم برای سنجش توانایی ها و مهارت های وکلای مختلف را در اختیار نداشته باشیم، از انتخاب و استخدام بهترین ها بی بهره خواهیم ماند. بهترین وکیل خانواده در تهران دانش آموخته یکی از مطرح ترین ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و موفق به اخذ مدرک مورد نظر شده است.

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آشنایی کاملی با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حضانت فرزند و دعاوی خانواده دارد و همواره سعی می کند بهترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد. بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی حضانت فرزند کرده است و از این رو توانسته تجربیات گران بهایی در این زمینه کسب نماید. تجربیات وکیل مورد نظر در واقع به منزله کلیدی برای اختلافات است.

در ادامه چند مورد از مهم ترین ویژگی های وکیل حضانت فرزند ارائه شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران را بشناسید!

در ادامه مقاله سعی داریم چند مورد از بهترین وکلای حضانت فرزند در سطح شهر تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا شما با بررسی سوابق و تجربه هر یک از آن ها بتوانید مطلوب ترین تصمیم را برای پرونده خود بگیرید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

شرایط دریافت حضانت فرزند به کمک وکیل مجرب در تهران

ماده 1168 قانون مدنی، مراقبت و نگهداری از فرزندان در خانواده را حق و تکلیف پدر و مادر دانسته است. از این قانون چنین برداشت می شود که نه پدر و نه مادر اجازه قانونی برای خودداری از نگهداری از فرزند خود را ندارند. همچنین این ماده قانونی به صراحت اعلام می کند که فردی نیز بدون ارائه دلایل محکمه پسند نمی تواند پدر و مادر را از حق قانونی شان برای مراقبت و نگهداری از فرزند محروم نماید. آشنایی با قوانین در این حوزه می تواند از بروز اختلافات احتمالی در بین زوجین جلوگیری به عمل آورد.

دقت داشته باشید که بحث حضانت در واقع به معنی مراقبت و حمایت روحی و جسمی از فرزندان است. قانون تاکید دارد که حضانت فرزند باید به آن دسته از والدینی سپرده شود که صالح باشند و صلاحیت لازم برای قبول این مسئولیت را داشته باشند. قانون حضانت فرزندان تاکید دارد که حق مراقبت و حمایت از فرزندان اعم از پسر یا دختر پس از جدایی والدین، بر عهده مادر آن ها است. البته قانون اشاره دارد که این موضوع در صورتی صادق است که مادر صلاحیت لازم برای حضانت فرزندان را داشته باشد.

قانون مدنی، مراقبت و حمایت از فرزندان اعم از پسر یا دختر بین سن هفت سالگی تا رسیدن به سن بلوغ را به پدر سپرده است. البته لازم است صلاحیت پدر برای قبول این مسئولیت توسط دادگاه بررسی شود. سن بلوغ برای دخترها اتمام 9 سال قمری و برای پسرها اتمام 15 سال قمری است. پس از رسیدن فرزندان به سن بلوغ، فرزندان این حق را دارند که به دلیل رسیدن به رشد عقلی خودشان تصمیم بگیرند که از این پس در نزد کدام یک از والدین زندگی کنند.

لازم است در صورت مواجهه با مشکلات حضانت و بروز اختلافات عمیق در این زمینه، روی کمک بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران حساب ویژه ای باز کنید. وکیل حضانت فرزند در تهران از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده آگاه است و می تواند بهترین راهکار برای حل مشکل را به شما ارائه داده و شما را در رسیدن به اهدافی که از پیش تعیین کرده اید، یاری نماید. دقت داشتهب اشید که دعاوی حضانت فرزند با پیچیدگی هایی همراه است و مراجعه به وکیل خبره و کارآمد ضروری است.

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران

مهم ترین ویژگی های وکیل خبره در زمینه حضانت فرزند در تهران

فن بیان قوی: دقت داشته باشید که قدرت نفوذ کلام بهترین وکیل تهران را می توان مهم ترین ابزار او برای جنگ در میدان دادگاه به شمار آورد. تحصیلات و دانش یک وکیل نقش موثری در پیشبرد اهداف دارد؛ اما در صورتی که وکیل نتواند به خوبی منظور خود را به قضات منتقل کند، از رسیدن به مقصود باز می ماند؛ زیرا همواره دانش از راه زبان جاری می شود و اینجا است که اهمیت فن بیان مشخص می شود. در واقع با فن بیان قوی بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران پیروزی در دادگاه میسر خواهد شد.

قدرت برقراری ارتباط با موکل: لازم است حسن اخلاق و رفتار وکیل مورد نظر به اندازه ای باشد که مشکلی برای برقراری ارتباط با موکل خود نداشته باشد. در دعاوی حضانت فرزند لازم است موکل مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص پرونده را با وکیل در میان بگذارد. رسیدن به این منظور تنها از طریق ارتباط نزدیک میان دو طرف امکان پذیر است؛ اما باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهید که در ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل نباید چهارچوب های اصول حرفه ای از میان برداشته شود.

سابقه بالا: یکی از مهم ترین ویژگی های وکیل انتخابی، سابقه بالای وی در رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی حضانت فرزند است. دقت دشاته باشید که دعاوی حضانت فرزند قدری تخصصی است و پیچیدگی های خاص خود را دارد. به این منظور لازم است به دنبال وکلایی باشید که سابقه بالایی در این زمینه دارند. در واقع تجربه این دسته از وکلا به شما کمک خواهد کرد تا بهترین راهکار برای رسیدن به هدف را در پیش بگیرید و پس از طی شدن مراحل قانونی بتوانید حضانت فرزندتان را خودتان بر عهده بگیرید.

بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران

کلام آخر

از اینکه تا پایان با ما همراه بودید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و تخصص بهترین وکیل حضانت فرزند در تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به بهترین گزینه ها دسترسی داشته باشید. در ادامه تلاش کردیم شرایط دریافت حضانت فرزند به کمک وکیل مربوطه را مورد بررسی قرار دهیم. در پایان نیز به چند مورد از مهم ترین ویژگی های وکیل برای رسیدگی به پرونده های حضانت فرزند پرداختیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکلا به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا