وکیل بیمه  :

بر اساس قانون تامین اجتماعی کارفرمایان وظیفه دارند کارگران خود را بیمه نموده و حق بیمه ی آن ها را هر ماه در یک تاریخ معین به شرکت تامین اجتماعی پرداخت کنند . مبلغ حق بیمه به سطح درآمد کارگر بستگی دارد یعنی هرچه درآمد بیشتر باشد ، میزان حق بیمه پرداختی به سازمان تامین اجتماعی بیشتر می شود و بالعکس . 28 درصد حقوق کارگر سهم حق بیمه ی او است که 7% را کارگر و 21% را کارفرما تقبل میکند .

در مشاغل سخت و دشوار حق بیمه کارگران 4% بیشتر است .

میزان خدماتی که سازمان تامین اجتماعی به بیمه شدگان ارائه می دهد به حق بیمه آن ها بستگی نداشته و یکسان است .

وکیل امور بیمه :

هنگامی که بین کارگر و کارفرما مشکلاتی به وجود بیاید و کار به  شکایت برسد ، آن ها باید یک وکیل بیمه برای انجام امور و دفاع از حقوق خود استفاده کنند . بهره گیری از مشاوره حقوقی و اطلاعات بیمه ای وکیلی که به تمام قوانین و مقررات بیمه تسلط دارد ، برای کارگران و حتی کارفرمایان راهگشا خواهد بود . با مشاوره حقوقی رایگان با کم ترین هزینه می توانید بهترین گزینه ها را انتخاب نمایید . شما با یک تماس بصورت رایگان می توانید از وکیل پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادگستران افخم ، اطلاعات بیمه ای مورد نیاز خود راکه کاملا صحیح و معتبر است بدست آوردید .

وکیل قانون بیمه :

بیشتر اوقات ، اشخاص قبل از اینکه هر اقدامی انجام دهند با وکیل یا مشاور حقوقی بیمه صحبت نکرده و از او برای انجام امور خود مشورت نمی گیرند . همین امر باعث بوجود آمدن مشکلات زیاد و پرداخت کردن هزینه های سنگین دادرسی و دعاوی می شود . شما می توانید در سراسر کشور تنها با شماره گیری تلفن های تماس موسسه حقوقی دادگستران افخم وکیل قانونی خود را انتخاب کرده و فقط نظاره گر پایان یافتن امور حقوقی خود باشید .

موکلین محترم خواهشمند است قبل از مراجعه حضوری از طریق تماس با وکیل امور بیمه ای ، ساعت ملاقات را هماهنگ نمایید .

مشاوره حقوقی :
  • وکیل پایه یک دادگستری

    کاربر عزیز ، شما میتوانید قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرید تا ضمن مطالعه پرونده شما بهترین راه حل را به شما اعلام نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *