نحوه محاسبه عیدی و پاداش کارگر چگونه است؟

نحوه محاسبه عیدی و پاداش کارگر چگونه است؟

نحوه محاسبه عیدی و پاداش کارگر چگونه است؟

سوال: آيا در هنگام محاسبه عيدي و پاداش سالانه مدتي كه كارگر در مرخصي استعلاجي بوده نيز جزء سوابق وي منظور مي گردد؟

 

پاسخ:

بر اساس ماده 74 قانون كار مدت مرخصي استعلاجي كه به تاييد سازمان تامين اجتماعي رسيده باشد جزء سوابق كار كارگران محسوب مي شود لذا ايام مذكور مشمول پرداخت عيدي و پاداش سالانه نيز خواهد بود.

مطالب مشابه

ارسال پیام

پیام خود را با ما به اشتراک بگذارید ...

مشاوره حقوقی :
  • وکیل پایه یک دادگستری

    کاربر عزیز ، شما میتوانید قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرید تا ضمن مطالعه پرونده شما بهترین راه حل را به شما اعلام نمایند .