وکیل مهاجرت: در اغلب کشورهایی که امور وکالت به طور تخصصی انجام میگردد، تقریبا تمامی خانواده ها، وکیل دائم و ثابت با عنوان وکیل خانواده را در اختیار دارند. به این ترتیب با پرداخت حق مشاوره وکیل مهاجرت خود به صورت سالیانه، یکی از وکلای دادگستری را به عنوان وکیل خانوادگی و ثابت خود، انتخاب می نمایند، تا در صورت بروز هر مشکل یا فعالیتی که نیاز به وکیل دارد از مشاوره حقوقی آن بهره مند گردند.

وکیل مهاجرت

وکیل ثابت هر خانواده ای از تمامی اسرار و اطلاعات محرمانه آن خانواده آگاه است و در هر زمان در صورت لزوم برای پیگیری موارد مورد نیاز ان خانواده و مشاوره حقوقی اقدام می نماید. اما وکیل مهاجرت و وکیل مالیاتی از این مورد جدا هستند که در صورت مراجعه به ان ها توسط شخصی که قصد مهاجرت را دارد و با اخذ مجوز لازم از اداره ی مهاجرت کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارند اقدام به انجام امور وکالتی موکل خود می نماید. وکیل مهاجرت به دلیل اینکه متقاضیان وکیل مهاجرت معمولا در کشور مورد درخواست مهاجرت اقامت و حضور ندارند و خواهان مهاجرت به آن کشور مورد نظر می باشند، امکان قبول پرونده های مهاجرتی افراد مقیم خارج از کشور را نیز دارا می باشد.

وکیل مهاجرت در ایران

در کشور ایران وکیل مهاجرت به طور رسمی و ثبتی، وجود ندارد البته مطالب بسیاری در باب قوانین مربوط به مهاجرت به ایران وجود دارد که با استخراج و مطالعه آن ها  برای خارجی ها وجود دارد. وهمچنین امکان مهاجرت ایرانی ها به خارج از کشور توسط وکیل پایه یک دادگستری وجود دارد. افراد فارق التحصیل در رشته های حقوق تجارت بین الملل ویا حقوق بین الملل به گذراندن دورا های تخصصی حقوق مهاجرت امکان ارائه مشاوره حقوقی به داوطلبان متقاضی مهاجرت به خارج از کشور، بررسی پرونده های تجارت و سرمایه گذاری خارجی و پذیرش مهاجران خارجی به ایران را دارا می باشند.

ما به عنوان بزرگترین مرکز مشاوره حقوقی با داشتن مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری مفتخر به ارئه خدمات وکیل مهاجرت و مشاوره حقوقی برای مهاجرت شما عزیزان هستیم. کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی :
  • وکیل پایه یک دادگستری

    کاربر عزیز ، شما میتوانید قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرید تا ضمن مطالعه پرونده شما بهترین راه حل را به شما اعلام نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *