مهاجرت به فرانسه: در این قسمت از مقالات به روش های اخذ اقامت و مهاجرت به کشور فرانسه خواهیم پرداخت:

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه

 

مهاجرت به فرانسه از طریق تولد

همانطور که می دانیم اصل خون و خاک مهمترین اصل ها برای دریافت تابعیت یک کشور در قانون بین الملل می باشد. کشور فرانسه مانند آلمان، اتریش، بلژیک، نروژ، سوئیس، سوئد و ایران قانون خون را برای اعطای تابعیت پذیرفته است. اگر کودک از پدر و یا مادر فرانسوی در هر کجای دنیا متولد شود تبعه فرانسه محسوب می گردد و اگر کودگ از والدین غیر فرانسوی باشد اما در فرانسه متولد گردد پس از رسیدن به سن 18 سالگی می تواند تابعیت و پاسپورت فرانسه اخذ نماید.

 

مهاجرت تحصیلی به فرانسه

فرانسه یکی از کشور های مناسب برای ادامه ی تحصیل رایگان در کشور اروپا می باشد. برای مهاجرت از طریق تحصیل در فرانسه تحصیل در دانشگاه های دولتی و رایگان این کشور به زبان فرانسوی لازم می باشد. متقاضیان باید یا دوره امتحان زبان TCF می باشند که انقضای دوساله دارد و یا می توانند امتحان زبان فرانسه DELF را پاس نمایند که بدون تاریخ انقضا می باشد. حداقل مدرک مورد نیاز برای دریافت پذیرش تحصیل رایگان در کشور فرانسه و مهاجرت به فرانسه، مدرک B1 کشور فرانسه، می باشد.

 

مهاجرت کاری به فرانسه

مهاجرت به فرانسه برای متقاضیان کاریابی در این کشور، تقریبا امکان پذیر نیست. با توجه به عدم نیاز کشور فرانسه به نیروی کار خارجی، ویزای کار فرانسه برای متقاضیان مهاجرت به فرانسه صادر نمی شود. اما دانشجویانی که مشغول تحصیل در فرانسه می باشند، حق اشتغال به کار پاره وقت در مقطع فوق لیسانس می باشد. امکان استخدام به صورت پاره وقت و تمام وقت در کشور فرانسه برای دانشجویان شامل به تحصیل و فارغ التحصیلان دانشگاههای فرانسه وجود دارد.

در کشور فرانسه با توجه به این که این کشور به نیروی کاری خارجی نیازی ندارد نمی توان با تقاضای کاریابی مهاجرت نمود. امکان استخدام به صورت تمام وقت و پاره وقت در این کشور برای خارجی ها تنها برای دانشجویان مشغول به تحصیل و فارغ التحصیلان دانشگاه های این کشور می باشد.

 

ویزای ازدواج فرانسه

مانند اکثر کشور ها یکی از بهترین راه های مهاجرت به فرانسه ازدواج با یک شخص فرانسوی می باشد و در صورت تمکن مالی مناسب از همسر فرانسوی می توان در از این کشور ویزا اخذ نمود. گواهی ازدواج با فرد فرانسوی راه مهاجرت به این کشور می باشد و از این طریق م یتوان تبعه فرانسه شد.

 

ویزای تمکن مالی فرانسه

مهاجرت به فرانسه از طریق اثبات تمکن مالی و ارایه مدارکی دال بر امکان پرداخت هزینه های زندگی بدون کار و امکان پرداخت هزینه های زندگی و اجاره نمودن و یا خرید ملک در این کشور امکان پذیر بوده و می توان از این طریق برای خانواده آن شخص نیز که شامل همسر و فرزندان کمتر از 18 سال می باشد ویزا صادر نمود.

 

ثبت شرکت و سرمایه گذاری در فرانسه

ثبت شرکت در فرانسه چه تجاری و یا خدماتی و راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور که هماهنگ با بیزینس پلن طرح توجیهی کشور فرانسه باشد می توان مهاجرت به فرانسه به همراه خانواده آن شخص نیز که شامل همسر و فرزندان کمتر از 18 سال می باشد را میسر نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره حقوقی موسسه ما بهره مند شوید.

 

مشاوره حقوقی :
  • وکیل پایه یک دادگستری

    کاربر عزیز ، شما میتوانید قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرید تا ضمن مطالعه پرونده شما بهترین راه حل را به شما اعلام نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *