مهاجرت به ترکیه: افرادی که که قصد مهاجرت و اخذ اقامت در کشور ترکیه را دارند حتما قبل از انجام این کار با روش های اخذ اقامت این کشور آشنا گردند. و در طی مراحل آن از وکیل مهاجرت کمک بگیرند. در این قسمت از مقالات موسسه مشاوره حقوقی می خواهیم قوانی مالیاتی و مهاجرتی کشور ترکیه را برای شما بازگو نمایی تا با اطمینان خاطر در این زمینه اقدام نمایید.

مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه

 

مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج

ازدواج با یکی از اتباع کشور ترکیه مانند تمامی کشور ها امکان اقامت دادن فرد در ترکیه را فراهم می آورد. البته در این مورد که ازدواج با تبعه ترکیه اقامت دایم یا تابعیت کشور ترکیه به فرد خواهد داد یا نه، لازم است که از عمومات قانون مدنی این کشور کمک گرفت.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل

یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور ترکیه واخذ اقامت موقت به صورت یک ساله در این کشور، تحصیل دریکی ازدانشگاه های این کشور که در سطح قابل قبول بین المللی است، می باشد. تحصیل در کشور ترکیه به زبان خود آنها یعنی ترکی استامبولی است اما امکان تحصیل در این کشور به زبان بین المللی انگلیسی نیز وجود دارد. دانشجویان در کشور ترکیه امکان کار همزمان با تحصیل خود را دارند. و هزینه اقامت و تحصیل در این کشور حدود پانزده هزاردلار در سال می باشد.

 

مهاجرت به ترکیه ازطریق کار

کشور ترکیه متقاضی استخدام نیروی کاری متخصص می باشد. شرط استخدام در کشور ترکیه و صدور ویزای کار ترکیه، پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشد. به صورتی که زمانی که مهارت و تخصص شما مورد نیاز یکی از صاحبان صنایع خصوصی باشد، شما به اداره مهاجرت ترکیه و همچنین وزارت کارترکیه معرفی می شوید و در صورت تایید از ایم مراجع و مورد قبول بودن شرایط شما امکان استخدام و صدور ویزای کار در کشور ترکیه می باشد. شرایط مورد قبول شما این است که به طور کلی پیشینه محکومیت کیفری نداشته باشید و همچنین توانایی لازم برای انجام کار مورد درخواست را داشته باشید.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

در ابتدا تنها ثبت شرکت امکان اخذ اقامت و مهاجرت به ترکیه را به شما نخواهد داد. ابتدا شرکت مورد نظر باید ثبت گردد و بیزنس پلن و طرح توجیهی اقتصادی آن تایید گردد تا اجازه کار در این شرکت تازه تاسیس صادر گردد. به این صورت با اجرای اهداف مطرح شده در بیزینس پلن شرتکت تازه تاسیس شده، صاحب شرکت می تواند اقدام به خرید ملک دفتر کار نماید. پس از آن به سرمایه گذاری و شروع به کارآفرینی، امکان مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت دایم در این کشور میسر خواهد شد.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق اجاره ملک

بر اساس قانون مهاجرت ترکیه، اشخاصی که اقدام به اجاره آپارتمان به مدت یک سال دریکی از شهرهای ترکیه را نمایند و یا اینکه نامه تایید رزرو هتل ه مدت یک سال را به همراه مدارک به اداره پلیس خارجی ها درترکیه ارایه نمایند، امکان اخذ اقامت یکساله در این کشور را خواهند داشت.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق تولد فرزند

در صورت تولد نوزادی در کشور ترکیه او ملحق به تابعیت والدین خود می باشد و با متولد شدن در خاک کشور ترکیه، امکان اخذ تابعیت ترکیه را نخواهد داشت. می توان گفت فرزند متولد شده از پدر و یا مادر ترکیه ای امکان اخذ اقامت در کشور ترکیه را خواهد داشت حتی اگر خارج از کشور ترکیه به دنیا بیاید.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق تمکن مالی

مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت در این کشور از طریق تمکن مالی بسیار آسان می باشد. درصورت توان پرداخت هزینه های اجاره آپارتمان به مدت یک سال و اثبات دارایی به میزان حداقل 6000 دلار برای هر شخص، اقامت ترکیه یک ساله به آن فرد داده خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره حقوقی موسسه ما بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی :
  • وکیل پایه یک دادگستری

    کاربر عزیز ، شما میتوانید قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرید تا ضمن مطالعه پرونده شما بهترین راه حل را به شما اعلام نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *