بهترین راه برای پیشگیری از طرح دعاوی ملکی در دادگاه ها مشاوره حقوقی ملک و املاک و یا داشتن یک وکیل پایه یک دادگستری در این خصوص می باشد. وکیل قراردادهای ملک و املاک در زمان خرید و فروش املاک و یا همچنین واگذاری های منافع ملکی در قالب فروش و یا اجراه و یا دیگر عقد های شرطی و قانونی نظارت مستقیم دارد و رهنمود های مناسبی را ارائه می دهد

مشاوره حقوقی ملک و املاک

دریافت مشاوره حقوقی ملک و املاک و همچنین مهمتر از آن، تنظیم نمودن قراردادهای ملکی توسط وکیل پایه یک دادگستری قراردادهای ملکی می تواند امکان ایجاد اختلافات ما بین طرفین معاملاه را تا میزان قابل توحهی کاهش دهد. البته گاها پیش می آید که با وجود وکیل متخصص در زمینه قراردادهای ملکی باز هم در اجرای قرارداد و یا تفسیر معامله بین طرفین اختلافاتی پدید آید. در این موارد برای حل اختلافات، داوری در قراردادهای ملک و املاک و یا مراجعه به دادگاه های دادگستری و یا حسب مورد و یا شورای حل اختلاف نیاز است.

تنظیم قراردادهای ملک و املاک توسط وکیل 

همان طور که می دانیم سپردن هر اموری به دست وکیل متخصص آن امری بسیار مهم و بدیهی می باشد. بنابراین زمان تنظیم قراردادهای ملک و املاک نیز داشتم یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در قراردادهای ملکی امری بسیار ضروری است. همان طور که می دانیم دریافت مشاوره حقوقی ملک و املاک و یا وکیل قراردادهای ملکی مستلزم هزینه می باشد اما استفاده از آنها در شرایط امضای یک معامله و در واقع از مهمترین تصمیمات زندگی امری بسیار مهم به شمار می رود. و تنها با پرداخت حق الوکاله وکیل می توان از هزینه های گزاف حق الوکاله پرونده های ملکی و یا هزینه های چندین ساله در دادگاه و معطلی آنها جلوگیری نمود.

وکیل تخصصی قراردادهای ملک و املاک

تنظیم قراردادهای ملک و املاک، اعم از قراردادهای ملکی، قراردادهای پیش فروش ملک، قراردادهای مشارکت مدنی و یا قراردادهای مشارکت در قالب مضاربه یا حواله توسط یک وکیل متخصص در امور قراردادهای ملک و املاک و همچنین تجاری، به دلیل تسلط کامل آنها بر قوانین مدنی، قانون مسوولیت مدنی، قوانین شهرداری، قوانین ثبتی، قوانین مجازات اسلامی و دیگر  قوانین مرتبط با امور قراردادهای ملک و املاک، امری بسیار مهم و ستودنی می باشد.

انتخاب وکیل متخصص در امور قراردادهای ملک و املاک در طول سالیان آینده، باعث کاهش بسیار زیاد ورود پرونده ها به دادگاه ها و پیشگیری از وقوع جرم میگردد. زیرا حضور وکیل متخصص در این خصوص و یا هر مورد دیگر، در مرحله ی تنظیم قراردادها ی ملک و املاک و اجرا نمودن قراردادها، اقدامی پیشگیری کننده و کم هزینه است. مشاورین حقوقی ما جهت تنظیم قراردادهای تخصصی ملک و املاک شما و همچنین قراردادهای تجاری و قراردادهای تجاری بین المللی، کمک رسان و همراه شما هستند.

مشاوره حقوقی ملک و املاک توسط وکیل پایه یک دادگستری

موسسه مشاوره حقوقی، با مشاوره مستقیم توسط وکیل پایه یک دادگستری متخصص قراردادهای ملکی، آماده ارایه مشاوره حقوقی ملک و املاک به صورت تخصصی به هموطنان عزیزمان در داخل و خارج از کشور می باشد. برای دریافت مشاوره حقوقی ملک و املاک و مشاوره حقوقی تنظیم قراردادهای خود با وکیل متخصص در امور قراردادها با ما تماس حاصل نمایید و درخواست تعیین وقت خود را به کارشناسان ما ارائه دهید.

مشاوره حقوقی :
  • وکیل پایه یک دادگستری

    کاربر عزیز ، شما میتوانید قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرید تا ضمن مطالعه پرونده شما بهترین راه حل را به شما اعلام نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *