مهاجرت به استرالیا: امروزه علاوه بر کشورهای آمریکا و کانادا (مهاجرت به کانادا) به عنوان کشور های پرطرفدار برای مهاجرت، استرالیا نیز یکی از مقاصد اصلی و پر استقبال برای مهاجرت و اقامت محسوب می شود. مهاجرت به استرالیا نیز مانند کشور های دیگر منوط به شرایطی خاص می باشد که از طرف سازمان مهاجرت استرالیا تعیین گردیده است. از مهمترین فاکتور های مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت در این کشور دو مورد مهارت و تخصص می باشد. استرالیا امروزه با فراهم نمودن بسترهای اقتصادی و شغلی مناسب یکی از پیشگامان در زمینه جذب مهاجرین جویای کار و تحصیل می باشد.

مهاجرت به استرالیا

شرایط مهاجرت به استرالیا

برای مهاجرت به کشور استرالیا از طریق دو فاکتور عنوان شده مهارت و تخصص باید شرایط زیر را دارا باشید:

سن

باید زیر 49 سال سن داشته باشد.

 

مدرک تحصیلی

مدرک تحصیلی یکی از شرایط بسیار مهم برای مهاجرت به کانادا می باشد. مدرک تحصیلی شما نشان دهنده این است که شما در مورد یک حرفه خاص دوره تئوری گذرانده اید و دارای مدرک معتبر در آن زمینه می باشید.

مدارک معتبر از جمله:

  • مدارک دانشگاهی در صورتی که دانشگاه محل تحصیل و معدل دریافتی تان مورد تایید مراکز علمی استرالیا باشد
  • دبپلم فنی حرفه ای از هنرستان ها
  • دیپلم فنی حرفه ای از سازمانها و موسسات معتبر در صورتی که طول دوره گذرانده شده در آنها حداقل 900 ساعت بوده باشد.
  • مدارک کامپیوتر که مربوط به مایکروسافت و موارد مرتبط باشد.

 

سابقه کاری

یکی دیگر از شرایط مهاجرت به استرالیا داشتن حداقل یک تا هشت سال سابقه کاری در یک حرفه و در یک محل کار معتبر می باشد و ضروری است که در گواهی سابقه کارتان مواردی چون طول مدت استخدام، زمینه کاری محل مشغول به کار و شرح وظایف کلرمند، میزان حقوق دریافتی و مواردی از این دست حتما ذکر گردیده باشد. در مورد طول مدت سابقه کار باید گفت این مقدار در رشته های تحصیلی مختلف متفاوت می باش. به طور مثال برای مدارک فنی و حرفه ای حداقل پنج سال سابقه کاری نیاز است و برخی رشته های دانشگاهی سه سال سابقه کار و برخی موارد حتی یکسال کفایت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره حقوقی موسسه ما بهره مند شوید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که تمامی موارد باید با صداقت و صحت ذکر گردند زیرا تمامی آنها از طرف سازمانهای ارزشیابی مدارک در کشور استرالیا و یا اداره مهاجرت استرالیا استعلام می گردد و در صورت مشاهده مغایرت پرونده شما مردود می شود.

 

زبان انگلیسی

جهت مهاجرت به کشور انگلیسی زبان استرالیا و اقامت در این کشور تسلط به زبان انگلیسی یکی از شرط های بسیار مهم و ضروری می باشد. باید این را بدانید که قبل از اینکه شما مدرک قبولی تان در آزمون زبان انگلیسی IELTS (آیلتس) را ارائه ندهید، اداره مهاجرت استرالیا به شما اجازه ورود به این کشور را نخواهد داد. در برخی رشته ها ی تحصیلی ارائه مدرک IELTS به همراه دیگر مدارک به سازمانهای ارزشیابی مدارک در استرالیا الزامی می باشد. اما در برخی رشته ها می توانید مدرک IELTS را بعد از ارزشیابی و معادل سازی مدارکتان در کشور استرالیا ارائه نمایید.

یکی از مواردی که در اخذ مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت در این کشور امتباز محسوب می شود، داشتن ویزای از قبل از استرالیا جه تحصیلی و چه توریستی و یا کاری می باشد. همچنین سطح تحصیلات همسر برای افراد متاهل برای مهاجرت و اخذ اقامت در کانادا تاثیرگذار می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از وکیل مهاجرت متخصص از مؤسسه ما کمک بگیرید. کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره حقوقی :
  • وکیل پایه یک دادگستری

    کاربر عزیز ، شما میتوانید قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرید تا ضمن مطالعه پرونده شما بهترین راه حل را به شما اعلام نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *