مهاجرت به کانادا: یکی از مهاجر پذیر ترین کشور های جهان, کشور کانادا می باشد. دلیل آن هم داشتن جمعیت کم آن در برابر وسعت بالای آن می باشد. کانادا دارای وسعت 10 میلیون کیلومتر مربع و به عنوان دومین کشور پهناور در جهان شناخته شده است. در مقابل آن این کشور جمعیت بسیار پایینی دارد (حدود 35,675,834 میلیون نفر), چیزی کمتر از نصف جمعیت ایران. در سال 2017 این کشور بالغ بر 300 هزار نفر را به عنوان مهاجر پذیرفته است واین رقم قرار است که در آینده افزایش نیز پیدا نماید.

مهاجرت به کانادا

روش های مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت در این کشور مهاجرت پذیر روش های بسیاری وجود دارد. ما در این قسمت گزیده ای از بهترین روش ها ی مهاجرت به این کشور را معرفی و مختصرا توضیح خواهیم داد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان کبک

یکی از بهترین و محبوب ترین روش های مهاجرت به کانادا, سرمایه گذاری می باشد. برنامه ی سرمایه گذاری در استان کبک به انجام می رسد. این روش دارای مزایای بسیار زیادی می باشد و همین موضوع باعث مهاجرت به این کشور و اقامت دائم در این کشور از این روش می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی استانی

این روش برای مهاجرت به کانادا برای افرادی مناسب است که دارای تجربه مدیریتی در قسمت های مختلف و صنف های مختلف می باشند و قصد راه اندازی بیزینس در کشور کانادا می باشند. در واقع برنامه مهاجرت به این کشور با روش کارآفرینی استانی برای ایجاد اشتغال و برنامه توسعه در کشور کانادا امکان پذیر می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق تجربه تحصیلی و شغلی در این کشور

اغلب افراد تحصیل کرده و متخصص که دانش و تخصص خود را در این کشور کسب نموده اند از این روش برای مهاجرت به ایم کشور استفاده می نمایند. بر اساس این روش مهاجرت به این کشور از طریق نیروی متخصص کانادا که در این کشور تجربه و سابقه کاری و یا تحصیل را دارند انتخاب می گردد.

مهاجرت به کانادا از طریق جزیره پرنس ادوارد

  در صورت سرمایه گذاری و مدیریت فعالیت یک کسب و کار در این جزیره فرصت مناسبی برای مهاجرت به این کشور می باشد. آنها می تواند از طریق سرمایه گذاری در این جزیره ، فرصت اقامت دائم در کشور کانادا را به دست بیاورند.

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی منیتوب

 سرمایه گذاری در مشور کانادا از طریق برنامه استانی منیتوبا شرایط بسیار مناسبی برای مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت دائم در این کشور را دارد. برنامه استانی منیتوبا به جهت یافتن کارآفرینان و بازرگانان طراحی شده است.

مهاجرت به کانادا از طریق استان بریتیش کلمبیا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا مخصوص کارفرینان ماهر و با سابقه که متقاضی و آماده سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا هستند, می باشد تا به صورت فعالانه کسب و کار خود را در این استان راه اندازی و مدیریت نمایند. پس از ارائه در خواست مهاجرت به کانادا از این طریق و موافقت درخواست از طرف این کشور ویزای اقامت دائم برای آن کارآفرین به همراه خانواده مهیا می گردد.

 

ما به عنوان بزرگترین مرکز مشاوره حقوقی با داشتن مجرب ترین وکلای پایه یک دادگستری مفتخر به ارئه خدمات وکیل مهاجرت به کانادا و اقامت در این کشور می باشیم. در صورت این که تصمیم به مهاجرت به این کشور را دارید ابتدا لازم است روش های گفته شده و شرایط آن را به طور کامل بررسی نمایید. برای ایم منظور از مشاوره حقوقی ما بهره مند شوید. کافیست با ما تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی :
  • وکیل پایه یک دادگستری

    کاربر عزیز ، شما میتوانید قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرید تا ضمن مطالعه پرونده شما بهترین راه حل را به شما اعلام نمایند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *