دادخواست ملاقات پدربزرگ با فرزند

دادخواست ملاقات پدربزرگ با فرزند

دادخواست ملاقات پدربزرگ با فرزند

آیا پدربزرگ یا جد پدری می تواند داد خواست ملاقات با فرزند بدهد؟

 

پاسخ:

طبق ماده 29 قانون حمایت خانواده دادگاه باید با توجه به وابستگی عاطفی و مصلحت طفل، ترتیب، زمان و مکان ملاقات وی با پدر و مادر و سایر بستگان را تعیین کند.

مطالب مشابه

ارسال پیام

پیام خود را با ما به اشتراک بگذارید ...

مشاوره حقوقی :
  • وکیل پایه یک دادگستری

    کاربر عزیز ، شما میتوانید قبل از هر اقدامی با مشاوران ما تماس بگیرید تا ضمن مطالعه پرونده شما بهترین راه حل را به شما اعلام نمایند .